Kampania Produktowa w Google ADS

Agencja ViralMedia jest znany jako jedna z najlepszych agencji Google Merchant we Wrocławiu. Posiadamy doświadczenie i wiedzę, aby efektywnie korzystać z Google Merchant i prezentować Twoje produkty klientom, którzy są gotowi do zakupu.

Reklamy produktowe Google zmieniły sposób, w jaki kupujemy online. Stworzył okazję dla małych firm do konkurowania z gigantami handlu elektronicznego, którzy monopolizują rynki. W połączeniu ze strategicznym i ukierunkowanym podejściem Zarządzanie Zakupami Google pozwala firmom różnej wielkości rozwijać się i budować lojalną bazę klientów.

Ale najpierw musimy zbudować fundamenty i zrozumieć Twój biznes. W ramach tego nasz zespół konfiguruje Twoje konto Google Merchant Center, w którym przechowywane są Twoje produkty. Wykorzystując dane, które wydobywamy z Twojej witryny, takie jak bestsellery, wykorzystujemy naszą wiedzę, aby odpowiednio zoptymalizować Twoje produkty. Od kolorów, rozmiarów po słowa kluczowe i obrazy, rozumiemy wszystkie cenne informacje, których może szukać użytkownik, i zapewniamy, że Google może je łatwo znaleźć. Na przykład użytkownicy szukający „czerwonych szpilek w rozmiarze 11” nie będą chcieli otrzymać „czarnych trampek w rozmiarze 2”.

Według badań bycie na pierwszej stronie Google w zakupach lub reklamach w wyszukiwarce zwiększa świadomość świadomości. Oznacza to, że marka jest pierwszą rzeczą, o której ludzie myślą, gdy myślą o produkcie lub branży, zwiększając powtarzalną sprzedaż i tworząc lojalnych klientów.

Zespół ViralMedia ma zorientowane na klienta podejście do Twoich kampanii i odwołujemy się do Twojej grupy docelowej, jednocześnie koncentrując się na Twoich KPI. Twoje reklamy produktowe są tworzone po to, by przyciągać i zachęcać do sprzedaży. Wszystko, co robimy, ma na celu Twoją markę i kieruje Twoją firmę na drogę do sukcesu – dlatego jesteśmy uznawani za odnoszącą sukcesy agencję zakupów Google we Wrocławiu dla małych i średnich firm.

Napisz w czym możemy Ci pomóc:


Wiemy Jak Zbudować Reklamę

Jesteśmy Agencją Google Merchant we Wrocławiu

Jako jedna z najlepszych agencji zakupowych Google znamy najskuteczniejszy sposób, aby szybko i łatwo przyciągnąć najbardziej konwertowalnych klientów i zmaksymalizować zwrot z inwestycji. Wykorzystując dane do napędzania planu, nasz zespół ekspertów ciężko pracuje, aby uzyskać rentowne wyniki.

 

reklama produktowa Google budowanie
01
01
Zarządzanie kampaniami zakupowymi

Nasza usługa zarządzania kampaniami koncentruje się na poprawie zwrotu z inwestycji w kampanie zakupowe, korzystając z inteligentnego określania stawek, kierowania na podstawie danych i modelowania opartego na osobach, aby zapewnić Ci przewagę nad konkurencją. Będziesz współpracować z dedykowanym zespołem ekspertów Google ds. e-commerce, którzy będą regularnie komunikować się w celu sprawdzania skuteczności i dzielenia się strategiami ustalania stawek oraz pomysłami na ulepszenie Twoich kampanii.

02
02
Raportowanie i wgląd

Wyniki są wszystkim. Są integralną częścią maksymalizacji wydajności i poprawy zwrotu z inwestycji. Nieustannie monitorujemy i dopracowujemy Twoje kampanie w Zakupach Google, stosując zaawansowane techniki optymalizacji, aby zapewnić lepszą widoczność i skuteczną alokację całkowitego budżetu. Wszystko, co robimy, jest poparte szczegółowymi raportami, dzięki czemu zawsze rozumiesz, jakie wyniki są osiągane i jakie ulepszenia wprowadziliśmy.

03
03
Optymalizacja pliku produktowego

Optymalizacja pliku danych o produktach to podstawa każdej udanej kampanii w Zakupach Google. Odpowiada za każde wyszukiwane hasło, dla którego pojawiają się Twoje reklamy produktowe, i pomaga poprawić Twój zwrot z nakładów na reklamę. Nasze wyrafinowane oprogramowanie i zespół ekspertów analitycznych pomogą zapewnić ciągłą optymalizację pliku produktowego, aby zapewnić wyjątkowe wyniki.

04
04
Konfiguracja i zarządzanie Merchant Center

Google Merchant Center to potężne narzędzie, które przesyła listy produktów do użytku w Zakupach Google i udostępnia je kupującym na całej platformie. Oferujemy wszystko, od utworzenia centrum handlowego po pomoc w przypadku odrzuceń lub ostrzeżeń. Zarządzanie tym kluczowym aspektem konfiguracji i skuteczności kampanii w Twoim imieniu umożliwia prawidłowe wyświetlanie reklam i upraszcza obsługę sprzedawców w Zakupach Google.

Zarządzanie Kampanią Produktową Google

Ponieważ reklamy produktowe to wyjątkowy produkt, zarządzanie nimi może wydawać się onieśmielające. Skupiamy się na kilku rzeczach, dzięki którym Twoje reklamy produktowe będą szemrać.

Po pierwsze, upewniamy się, że Google Merchant Center jest prawidłowo skonfigurowane i na bieżąco testujemy różne elementy pliku danych, w szczególności pod kątem cen. Ponadto pomagamy również w bieżących błędach produktów i koordynujemy komunikację między Google, dostawcą pliku danych i Tobą, aby zapewnić sprawne działanie w przypadku wystąpienia problemów.

Po stronie kampanii opracowujemy strategię, aby stworzyć najlepszą możliwą konfigurację, ponieważ konfiguracja reklam produktowych ma kluczowe znaczenie dla ogólnego sukcesu. Każdy, kto ma wystarczającą ilość pieniędzy i zasobów, może wystrzelić rakietę w kosmos, ale jeśli chcesz dostać się na Księżyc, musisz skierować ją we właściwym kierunku.

Prawidłowe założenie konta jest absolutnie niezbędne w przypadku reklam produktowych, zwłaszcza po to, aby pomóc we właściwym kierunku algorytmom maszyny. Lubimy czerpać z tego, czego uczymy się od Twoich docelowych odbiorców i Twoich ofert produktów, i budować idealną strukturę konta. Oczywiście wtedy praca się nie kończy, ponieważ nawet najlepiej zaplanowane konto musi dostosować się do zmian! Bieżąca komunikacja i praca na koncie nieuchronnie spowodują zmiany organizacyjne w czasie, a dostosowanie jest kluczowe, jeśli chodzi o zarządzanie reklamami produktowymi.

Co to jest Google Merchant Center?

GMC to narzędzie, które umożliwia automatyczne przesyłanie do Google danych o produktach, które sprzedajesz online. Następnie będą wyświetlane w wynikach wyszukiwania Google dla określonych fraz. W takim przypadku konsumenci, którzy szukają rowerów górskich, będą mogli zobaczyć konkretne modele nad wynikami organicznymi. Skrócona wersja karty produktu zawiera zdjęcie produktu, jego nazwę, cenę oraz nazwę (i adres URL) sklepu, w którym klient może go kupić.

GMC pozwala konsumentom szybko i łatwo znaleźć konkretne produkty bez konieczności wchodzenia na stronę wybranego sklepu i przeszukiwania pełnej oferty.

Zakupy Google stały się dochodowym kanałem marketingowym dla wielu firm eCommerce. Dawniej znany jako „Reklamy z listą produktów” zapewnia doskonałą platformę do maksymalizacji widoczności produktów, przewyższania konkurencji i generowania sprzedaży. Niezależnie od tego, czy prowadzisz małą firmę, która dopiero zaczyna działalność, czy masz już ugruntowaną markę, możemy z powodzeniem skonfigurować i zarządzać udaną kampanią w Zakupach Google, która przyniesie zyskowne zyski.

Wiemy, co napędza wydajność. Nasze sprawdzone strategie wraz z naszym wspólnym podejściem do pracy i wyjątkowymi partnerstwami z Google zapewniają najlepsze zyski z kampanii w Zakupach Google.

Wykorzystywanie Danych

Aby osiągnąć najlepsze wyniki dla Twojej firmy, dogłębne badania to ważne zadanie, które należy przeprowadzić na wczesnym etapie, zwłaszcza w przypadku reklam Google Shopping. Skupiamy się na ważniejszych słowach kluczowych w oparciu o najlepiej sprzedające się produkty, ale analizujemy również wszystko, co jest związane z produktami, takie jak rozmiary i kolory, dzięki czemu zyskujesz również ludzki dotyk. Dokładnie zagłębiamy się w Twoich docelowych odbiorców i ich problemy, dzięki czemu jesteśmy w stanie tworzyć reklamy, które przemawiają do nich bezpośrednio i kierować na niszowe słowa kluczowe, które Twoja konkurencja przeoczyła. Znajomość odbiorców zwiększa długotrwałe i znaczące zaangażowanie.

Nasze zaangażowanie w maksymalne wykorzystanie posiadanych danych oznacza, że ​​od samego początku wdrażamy skuteczne strategie. Pozwala nam to rejestrować najtrafniejsze zapytania wyszukiwania i klientów, którzy znajdują się na szczycie ścieżki konwersji.

Optymalizacja i Ulepszenia

Nasze podejście do zarządzania Zakupami Google jest podobne do każdego płatnego marketingu: nigdy nie pozwolimy, aby Twoje reklamy się przestarzały. Regularnie sprawdzamy skuteczność każdego zakupu, co oznacza, że ​​maksymalizujemy wydajność i stale dążymy do poprawy Twojego ROAS.

Działamy nieco inaczej niż tradycyjna agencja Google Shopping w Londynie, z naszym podejściem do prowadzonych kampanii. Wykorzystujemy zgromadzone dane i badania w połączeniu z aktualnymi trendami rynkowymi i kreatywnymi rozwiązaniami usprawniającymi.

Tworzenie Reklam

Dowód tkwi w wynikach. Wszystkie badania i dane wykorzystujemy i wykorzystujemy. Oprócz zarządzania i doradztwa w zakresie reklam Google Shopping zajmujemy się konfiguracją kampanii, w tym optymalizacją tytułów i opisów.

Nasza formuła zakupów Google stawia na pierwszym miejscu najlepsze praktyki branżowe, spełniające potrzeby i wymagania algorytmów, aby zmaksymalizować zasięg i zwiększyć wydajność.

Dobry marketer pracuje razem jako zespół, aby zapewnić, że kampanie są skoncentrowane na ich celach. Łączymy nasze świeże podejście do rzeczy, naszą pasję i dążenie do osiągania wyników z naszym kreatywnym talentem, aby pomóc urzeczywistnić Twoją wizję.