Instagram Ads

 

Instagram ma obecnie ponad 1000 milionów aktywnych użytkowników. To jednak tylko jedna imponująca statystyka: to także druga najczęściej używana sieć społecznościowa (po Facebooku) i najszybciej rozwijająca się sieć w ostatnich latach. W dzisiejszych czasach reklama na Instagramie to absolutna konieczność dla większości firm. Instagram bez wątpienia stał się idealnym miejscem do odkrywania nowych treści : artykułów, filmów, zdjęć znajomych, codziennego życia celebrytów, postów marek itp. Platforma Instagrama pozwala nam realizować kampanie dopasowane do każdego etapu lejka konwersji. Przy takich liczbach jasne jest, że reklamy na Instagramie są siłą, z którą należy się liczyć, aby dotrzeć do rynku docelowego i poprawić cele biznesowe, sprzedaż i świadomość marki.

Czym są reklamy na Instagramie?


Instagram Ads to sposób, w jaki firmy mogą się reklamować za pomocą zdjęć i treści wizualnych na Instagramie. Rozpoczęcie kampanii Instagram Ads wymaga posiadania konta reklamowego na Facebooku (jeśli już korzystasz z Facebooka do celów promocyjnych, możesz użyć tego samego loginu) lub możesz otworzyć konto „ Instagram dla Firm ”. Reklamy na Instagramie są zarządzane za pomocą Menedżera reklam na Instagramie lub Edytora Facebook Power.

Jakie są rodzaje reklam na Instagramie i gdzie są wyświetlane?


Chociaż reklamy na Instagramie to promocje w mediach społecznościowych , nie wszystkie działają w ten sam sposób. Dlatego ważne jest, aby przed rozpoczęciem kampanii dobrze zrozumieć podstawowe pojęcia. Reklamy na Instagramie pojawiają się w kanałach informacyjnych użytkowników, których wybrałeś do grupy docelowej. Posty te będą wyraźnie oznaczone jako „Sponsorowane”. Aby zdecydować, czy reklama będzie wyświetlana, czy nie, stosuje się kryteria wyboru oparte na stawkach i trafności dla użytkownika. Oprócz tego ważne jest, aby zapoznać się z różnymi rodzajami reklam na Instagramie, które są do Twojej dyspozycji. W zależności od celów Twojej firmy niektóre reklamy mogą okazać się bardziej przydatne lub trafne niż inne:

 • Reklamy ze zdjęciami: jak sama nazwa wskazuje, są to reklamy zawierające również element fotograficzny. Aspekt wizualny Instagrama jest kluczowy, a dzięki przejrzystemu interfejsowi platformy każdy obraz może zostać przekonwertowany do znacznie bardziej atrakcyjnego formatu.
 • Reklamy z filmami: jeśli chcesz zapewnić użytkownikom pełne wrażenia, oparte na wideo reklamy na Instagramie są fantastyczną opcją. Pozostałe parametry pozostają bez zmian, ale jak sama nazwa wskazuje, zamiast obrazu na rynek docelowy wyświetlany jest film.
 • Reklamy sekwencyjne: jeśli potrzebujesz pokazać swojej grupie docelowej serię zdjęć lub filmów, ten rodzaj reklamy na Instagramie jest najlepszym rozwiązaniem.
 • Rodzaje reklam na Instagramie zgodnie z Twoimi celami: Gdy zrozumiesz, jakie są reklamy na Instagramie i gdzie są wyświetlane , możesz zacząć robić kolejny krok w tworzeniu własnych reklam na Instagramie. Następny krok dotyczy zrozumienia, jakie rodzaje kampanii możesz prowadzić w oparciu o cele i założenia firmy:
 • Świadomość: ten rodzaj kampanii jest nastawiony na świadomość marki. Jeśli zamierzasz jeszcze bardziej zwiększyć zasięg, a także częstotliwość, z jaką użytkownicy Cię „zapamiętują”, zalecamy korzystanie z tego typu kampanii. Ta kampania jest również dobrze przystosowana do lokalnego rozproszenia.
 • Rozważanie: polecamy ten typ kampanii, aby osiągnąć cele związane z uzyskaniem kliknięć na Twojej stronie internetowej oraz aby zaprezentować się jako wartościowy przeciwnik na etapie rozważania na drodze kupującego. Możesz także poprawić swój zasięg i szybkość interakcji na rynku docelowym.
 • Konwersja: jeśli szukasz interakcji w aplikacji, pobierania treści, pozyskiwania potencjalnych klientów lub zwiększania sprzedaży, ta kampania jest bez wątpienia najlepszą opcją. Oprócz typów kampanii reklamowych na Instagramie i różnych dostępnych rodzajów reklam, bardzo ważne jest, aby przed utworzeniem reklam na Instagramie mieć swoje cele biznesowe i najlepiej dopasowane platformy .
We get results

Social Media Marketing & Management Services

With a custom social media marketing service plan, your business can start building brand awareness, as well as generating revenue from social media platforms like Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram, and more.

01
01
Improve SEO Rankings with Social

Top ranking sites consistently use social media to encourage and improve upon their search visibility.

02
02
Our Writers are US Based Professionals

Many affordable social management companies outsource the writing to foreign countries. We don’t!

03
03
Extra Promotion & Syndication Options

Our pro and enterprise plans offer community management message forwarding and audience boost features.

04
04
No Long-Term Contracts

You can cancel your social marketing plan at any time. There are no long-term contracts required to get started!

Social Marketing Plans

Flexible Pricing Plans

We have experience working with large and small businesses and are ready to
develop a targeted strategy and plan that’s just right for you.
Basic
Basic

$ 59.99

Monthly Package

 • 5 posts per month
 • 2 social platforms included
 • Profile creation and/or review
 • SEO coordination
 • Integrated hashtag strategy
 • No long-term contracts
Essential
Essential

$ 89.99

Monthly Package

 • 10 posts per month
 • 3 social platforms included
 • Everything in Basic
 • Optimized posting times
 • Call-to-action posts
 • Dedicated writer
Growth
Growth

$ 169.99

Monthly Package

 • 20 posts per month
 • 4 social platforms included
 • Everything in Essential
 • Authoritative link earning
 • Advanced profile setup
 • xtended distribution
real testimonials

What They
Say About Our
Company?

Taylor Green
Onum has increased our traffic, keywords, and conversion. We’ve enjoyed working with them and consider them a strategic business partner.
Taylor Green
Client of Company
Emilia Clarke
I should be incapable of drawing a single stroke at the present moment; and yet I feel that I never was a greater artist than now.
Emilia Clarke
Designer
Maria Kloop
Onum has increased our traffic, keywords, and conversion. We’ve enjoyed working with them and consider them a strategic business partner.
Maria Kloop
Developer

Tytuł H2

Jak promować swoją markę dzięki reklamom na Instagramie


Gdy już w pełni zrozumiesz, jak działają reklamy na Instagramie, warto wiedzieć, jak możesz je wykorzystać na swoją korzyść, a tym samym popchnąć swoją firmę do przodu. Teraz wyjaśnimy niektóre korzyści, jakie Twoja firma może przynieść, jeśli zdecydujesz się korzystać z reklam na Instagramie:

 • Popraw swój efekt wizualny: przyciągnięcie uwagi odbiorców docelowych dzięki korzystnej pozycji w ich kanałach informacyjnych jest raczej łatwe na Instagramie – tym bardziej, jeśli uruchamiasz kampanie z wysokiej jakości zdjęciami i filmami.
  Branding: ze względu na znaczenie „wizualnego” elementu reklam na Instagramie, kampanie reklamowe mogą być ogromną pomocą w ogólnej świadomości marki Twojej firmy wśród docelowych odbiorców.
  Rozwój społeczności: reklamy na Instagramie mogą również pomóc w rozwoju społeczności Twojej marki. Oznacza to promowanie nowej linii komunikacji bezpośredniej, która z kolei może zwiększyć częstotliwość sprzedaży, a także poprawić kojarzenie marki na rynku docelowym.

 

 • Celowe działania marketingowe: reklamy mogą również stać się narzędziem do promowania określonych strategii marketingowych; możesz ich użyć jako środka do wprowadzenia nowych produktów, zaoferowania usługi dodatkowej, a nawet umożliwienia swoim klientom darmowej próbki produktu.
  Konkursy/Prezenty: Każdy lubi dobry konkurs. Biorąc to pod uwagę, konkursy i prezenty są idealne do pozyskiwania leadów, które później można wykorzystać w strategii e-mail marketingu. Jako dodatkowy bonus, konkursy i prezenty pomagają również zwiększyć świadomość marki.
  Słowo ostrzeżenia: reklamy na Instagramie nie są cudotwórcami. Jeśli nie tworzysz odpowiednich i wysokiej jakości treści dla swojego konta (nawet jeśli zainwestujesz mnóstwo pieniędzy), reklamy na Instagramie nie przyniosą oczekiwanych rezultatów. Dlatego niezwykle ważne jest, aby znaleźć złoty środek między inwestowaniem a wysokiej jakości treścią