Prowadzenie Kont Facebook i Instagram

Możesz zadać sobie pytanie: „Co może dla mnie zrobić firma zajmująca się marketingiem w mediach społecznościowych?” Największą korzyścią, jaką nasza agencja marketingu w mediach społecznościowych może Ci zapewnić, jest więcej czasu i wyższy zwrot z inwestycji przy minimalnych kosztach. Kluczem do stworzenia udanej kampanii zarządzania mediami społecznościowymi (lub jakiejkolwiek kampanii marketingu cyfrowego w tym przypadku!) jest możliwość obniżenia CPA (kosztu pozyskania) i maksymalizacji ROI (zwrotu z inwestycji). Powodem, dla którego pomagamy tak wielu firmom w ich marketingu w mediach społecznościowych, jest to, że media społecznościowe umożliwiają im właśnie to. Platformy mediów społecznościowych, takie jak Facebook i Instagram, oferują na przykład świat opcji targetowania. Możesz kierować reklamy do użytkowników Facebooka według danych demograficznych, zainteresowań i zachowań, a także możesz przesłać własną listę klientów lub subskrybentów poczty e-mail, aby albo przekierować do nich, albo znaleźć nowych klientów, którzy wyglądają jak oni w podobnej grupie odbiorców.

Dzięki temu właściciele firm, tacy jak Ty, mogą zawęzić metody kierowania, aby przyciągnąć wyłącznie kwalifikowanych potencjalnych klientów. Kiedy nie marnujesz pieniędzy na obserwujących i leady, które nie należą do Twojej grupy docelowej, odcinasz tłuszcz w swoim budżecie marketingowym. Nasze usługi zarządzania mediami społecznościowymi oszczędzają markom więcej czasu i pieniędzy, jednocześnie generując wyniki. Agencja ViralMedia przoduje w marketingu na Facebooku, marketingu na Instagramie i wielu innych. Mamy doświadczenie w przekształcaniu inwestycji reklamowych w mediach społecznościowych na większą liczbę leadów i sprzedaż – bez względu na branżę, w której mieści się Twój biznes! Jeśli Twoja firma działa w branży nieruchomości, handlu elektronicznego, organizacji non-profit, prawa lub czegokolwiek innego, nasze usługi zarządzania mediami społecznościowymi zapewnią Ci sukces. Teraz warto zauważyć, że nie zaoszczędzisz czasu i pieniędzy za pośrednictwem mediów społecznościowych, zatrudniając dowolną firmę zajmującą się marketingiem w mediach społecznościowych. Strategie marketingowe niektórych agencji w mediach społecznościowych są przestarzałe lub nadużywane. W przeciwieństwie do nich, nasz zespół marketingowy kieruje prawdziwy, wykwalifikowany ruch do witryn internetowych i witryn sklepowych naszych klientów, stosując strategie, które są skuteczne i dostosowane do Twoich celów i potrzeb biznesowych.

Napisz w czym możemy Ci pomóc:


Facebbok i Instagram bez tajemnic

Spójna ​​i Skuteczna Kampania Marketingowa

Wybierając do współpracy firmę zajmującą się marketingiem w mediach społecznościowych i agencję marketingu cyfrowego, ważne jest, aby wybrać zespół ekspertów, którzy będą Ci pomagać, ale równie ważne jest, aby wybrać zespół, który dba o Twój biznes. Dlatego Agencja ViralMedia daje Ci to, co najlepsze z obu światów w tym aspekcie. Samo stosowanie ogólnych technik marketingu cyfrowego nie wystarczy; konieczne jest, aby zespół marketingowy działający w Twoim imieniu dokładnie rozumiał Twoją firmę, cele, branżę, konkurencję i grupę docelową. Wiemy z pierwszej ręki, jakiego rodzaju troski, uwagi i ciężkiej pracy wymaga założenie małej firmy od podstaw.

Prowadzenie Facebook Instagram
01
01
Zrozum swoją firmę i grupę docelową

Nie tworzymy treści dla naszych klientów bez uprzedniego przeprowadzenia badania due diligence. Dowiadujemy się wszystkiego, co możemy o Twojej firmie, konkurencji i rynku docelowym.

02
02
Publikowanie treści w kalendarzu

Tworzymy kalendarze treści dla naszych klientów z miesięcznym wyprzedzeniem, a następnie używamy naszego oprogramowania do publikowania i analizy, aby zaplanować zawartość całego miesiąca na jednym spotkaniu.

03
03
Reklama w mediach społecznościowych

Nasi specjaliści ds. reklam w mediach społecznościowych mają doświadczenie i są w stanie przeprowadzić dowolną kampanię reklamową, której potrzebujesz lub którą uznamy za najlepszą dla Twojej firmy.

04
04
Monitorowanie mediów społecznościowych

Niezależnie od tego, czy zarejestrujesz się w naszych usługach zarządzania mediami społecznościowymi czy usługach reklamowych, możesz mieć pewność, że będziemy monitorować Twoje działania w mediach społecznościowych.

Dlaczego potrzebujesz firmy zarządzającej mediami społecznościowymi?

Twoi klienci są w mediach społecznościowych.

W mediach społecznościowych jest prawie 4 miliardy ludzi, a liczba ta rośnie każdego roku. Oznacza to, że niezależnie od branży, w jakiej działa Twoja firma, Twoi klienci na co dzień korzystają z mediów społecznościowych. Ważne jest, aby utrzymać ich zaangażowanie i łączność z Twoją marką, aby zawsze być ich pierwszą opcją. Dlaczego nie umieścić swojej marki przed miejscem, w którym już się przewijają?

Są tam ludzie szukający Twojej firmy.

Podobnie, jeśli Twoja firma oferuje korzystny produkt lub usługę, to są ludzie, którzy go szukają. Upewnij się, że jesteś obecny w Internecie, aby spotkać się z nimi w ich poszukiwaniach! Wspomnieliśmy powyżej, że nasze usługi marketingowe w wyszukiwarkach pomagają Ci pojawiać się na pierwszym miejscu w wynikach wyszukiwania w wyszukiwarkach takich jak Google. Cóż, platformy mediów społecznościowych, takie jak Instagram, również zaczynają mieć własne procesy SEO! Na przykład możesz teraz zoptymalizować swoje konto na Instagramie, aby wyświetlało się dla wyszukiwanych haseł, które są istotne dla Twojej firmy (i nie mówimy tylko o hashtagach lub tagach lokalizacji, mówimy o zwykłych zapytaniach wyszukiwania w pasku wyszukiwania! ). Dodatkowo, jeśli ktoś kliknie na Twoją witrynę z zapytania w Google, Instagramie lub gdziekolwiek indziej, Media społecznościowe mogą być wykorzystywane do ponownego kierowania tego ruchu i przywracania ich do Twojej witryny, dopóki nie dokonają konwersji. Ogólnie rzecz biorąc, nasza usługa zarządzania mediami społecznościowymi pomoże Twojej firmie efektywnie wykorzystać media społecznościowe i generować nowe kontakty do potencjalnych klientów i sprzedaż.

Ludzie rozmawiają o Twoich produktach i usługach w mediach społecznościowych.

I musisz słuchać! Twoi klienci rozmawiają w mediach społecznościowych i chcesz się zaangażować, być częścią rozmowy i odpowiedzieć. Niezależnie od tego, czy Twoja strona otrzymuje bezpośrednie komentarze i wiadomości, czy też toczy się ogólna rozmowa na temat oferowanych przez Ciebie produktów i usług, chcesz być na bieżąco. Nasze usługi zarządzania mediami społecznościowymi skupiają się na podkreślaniu pozytywnych aspektów tego, co Twoja firma ma do zaoferowania, szybkim i skutecznym reagowaniu na wszelkie otrzymywane bezpośrednie wiadomości (zarówno pozytywne, jak i inne) oraz zachęcaniu do rozmów w stosownych przypadkach, aby lepiej zwiększyć Twoje zaangażowanie! Im więcej punktów styczności możesz stworzyć z kimś online, tym większe prawdopodobieństwo, że wzmocnisz rozpoznawalność marki i przekształcisz ją później w klienta.

Chcesz wyróżnić się na tle konkurencji w mediach społecznościowych.

77,6% małych firm powiedziało, że korzysta z mediów społecznościowych, aby promować swoje firmy. Szanse są takie, że jeśli nie używasz mediów społecznościowych do skutecznego dotarcia i konwersji do grupy docelowej, to Twoja konkurencja. Problem polega na tym, że większość właścicieli firm i startupów nie ma czasu na zarządzanie wszystkimi swoimi kanałami w mediach społecznościowych. A jeśli tak, to nie zawsze znają najlepsze strategie, które można zastosować, aby wyprzedzić konkurencję. Nie chcesz po prostu „być w mediach społecznościowych” tylko po to, by na nich być. Chcesz wdrożyć strategię specyficzną dla Twojej firmy! I tu właśnie wkraczamy. Nasz zespół ekspertów ds. marketingu wie, jak wykonać dla Ciebie wszystkie ciężkie prace i wyprzedzić konkurencję.

4 powody, dla których warto wybrać Agencję ViralMedia

Jesteśmy doświadczeni w marketingu cyfrowym (nie tylko marketingu w mediach społecznościowych!)

Jak już powiedzieliśmy, dużo mówimy o byciu firmą zajmującą się marketingiem w mediach społecznościowych, ponieważ na tym właśnie się opieramy i dlatego jesteśmy najbardziej znani. Ale to nie jedyna oferowana przez nas usługa marketingu cyfrowego! Prawda jest taka, że nasz zespół jest doświadczony we wszystkich świadczonych przez nas usługach marketingu cyfrowego (w przeciwnym razie nie oferowalibyśmy ich!). Poza marketingiem w mediach społecznościowych obejmuje to SEO, PPC, marketing e-mailowy, projektowanie graficzne i wiele innych.

Rozumiemy potrzeby i cele właściciela małej firmy

Zaczynając jako totalny startup, rozumiemy wszystkie przeszkody, trudności i wyzwania, przed którymi stoją właściciele małych firm. Chociaż od początku naszego istnienia ogromnie się rozwinęliśmy, nigdy (i nigdy nie zapomnimy) jak to jest być właścicielem małej firmy, który żongluje wszystkim, próbując się rozwijać. Nie jest to mały wyczyn, ale jesteśmy wdzięczni za naszą podróż, ponieważ powoduje, że kładziemy większy nacisk na przewidywanie Twoich potrzeb i zaspokajanie ich naszymi usługami. Niezależnie od tego, czy zajmujesz się marketingiem cyfrowym, ale potrzebujesz pomocy, rozumiesz marketing cyfrowy, ale nie masz czasu, aby go właściwie przeprowadzić, czy też nie znasz się na marketingu cyfrowym i internecie, jesteśmy tutaj, aby cię poznać dokładnie tam, gdzie jesteś i rozwijaj swój biznes.

Jesteśmy dobrze zorientowani w liczbie branż, dla których prowadziliśmy marketing

Branże , które obsługujemynie ograniczają się do kilku. Pomogliśmy właścicielom małych firm w stomatologii, handlu elektronicznym, prawie, gastronomii i hotelarstwie, nieruchomościach i wielu innych. Współpracując z zespołem ds. marketingu cyfrowego, który ma już doświadczenie w pomaganiu innym w Twojej branży, możesz mieć pewność, że wiemy, co robimy nie tylko w marketingu cyfrowym, ale konkretnie w marketingu w Twojej dziedzinie pracy. Nadal przeprowadzamy dokładne badania na temat Twojej konkretnej działalności i konkurencji, ponieważ nie ma dwóch takich samych firm, ale bycie dobrze zorientowanym w niezliczonych branżach zdecydowanie sprawia, że rzeczy są dla nas bardziej wydajne i skuteczne w marketingu Twojej firmy! Dlaczego miałbyś zadowolić się średnią, podejście do marketingu ciasteczek, kiedy możesz współpracować z agencją, która już wyrzeźbiła drogę do sukcesu w Twojej branży? Zaufaj Agencji ViralMedia, aby uzyskać wyniki, których szukasz.

Przede wszystkim naszym największym priorytetem jesteś Ty

Niezależnie od tego, czy pracujesz z mniejszą agencją marketingową butiku, czy wielką korporacją, aby promować swoją firmę, właściciele firm często odczuwają strach, że nie będą priorytetem. Mniejsze agencje często odgryzają więcej, niż są w stanie przeżuć, napinają się, próbując obsłużyć jak najwięcej klientów i w rezultacie zapewnić ci przeciętną obsługę. W takim przypadku możesz napotkać nierozsądnie długi czas realizacji lub otrzymać źle wykonaną pracę. W przeciwieństwie do większych, korporacyjnych sieci marketingowych, ryzykujesz, że zostaniesz dla nich kolejnym klientem: innym numerem, dla którego możesz wykonać te same kartonowe działania marketingowe. Nie wspominając już o większych agencjach, które mogą sobie pozwolić na obciążanie Cię kosztami za strategie, które (naszym zdaniem) nie gwarantują kosztów. Dlatego stworzyliśmy Agencę ViralMedia z myślą o Tobie. Zdajemy sobie sprawę z wymienionych tutaj (i nie wymienionych!) problemów, które jako właściciel firmy znosisz, szukając idealnej agencji marketingu cyfrowego, która mogłaby Cię reprezentować. 

Twoja firma to Twoje dziecko, rozumiemy! Chcesz współpracować z firmą ekspercką, która będzie dbać o Twój biznes i Twój rozwój tak samo jak Ty, i to jest dokładnie to, co otrzymujesz, gdy współpracujesz z Agencją ViralMedia. Wierzysz w oferowane produkty i usługi, a my wierzymy w Ciebie. Dlatego skupiamy wszystkie nasze usługi marketingowe, nasze ceny i nasz zespół na zapewnianiu najlepszych usług i wyników w tempie, na jakie mogą sobie pozwolić właściciele małych firm. Jeśli jesteś gotowy, aby wziąć swoją obecność w Internecie za rogi i przyspieszyć rozwój swojej firmy, zrób kolejny krok do przodu i ). Twoja firma to Twoje dziecko, rozumiemy! Chcesz współpracować z firmą ekspercką, która będzie dbać o Twój biznes i Twój rozwój tak samo jak Ty, i to jest dokładnie to, co otrzymujesz, gdy współpracujesz z Agencją ViralMedia. Wierzysz w oferowane produkty i usługi, a my wierzymy w Ciebie. 

Dlatego skupiamy wszystkie nasze usługi marketingowe, nasze ceny i nasz zespół na zapewnianiu najlepszych usług i wyników w tempie, na jakie mogą sobie pozwolić właściciele małych firm. Jeśli jesteś gotowy, aby wziąć swoją obecność w Internecie za rogi i przyspieszyć rozwój swojej firmy, zrób kolejny krok do przodu i ). Twoja firma to Twoje dziecko, rozumiemy! Chcesz współpracować z firmą ekspercką, która będzie dbać o Twój biznes i Twój rozwój tak samo jak Ty, i to jest dokładnie to, co otrzymujesz, gdy współpracujesz z Agencją ViralMedia. Wierzysz w oferowane produkty i usługi, a my wierzymy w Ciebie. Dlatego skupiamy wszystkie nasze usługi marketingowe, nasze ceny i nasz zespół na zapewnianiu najlepszych usług i wyników w tempie, na jakie mogą sobie pozwolić właściciele małych firm. Jeśli jesteś gotowy, aby wziąć swoją obecność w Internecie za rogi i przyspieszyć rozwój swojej firmy, zrób kolejny krok do przodu i Chcesz współpracować z firmą ekspercką, która będzie dbać o Twój biznes i Twój rozwój tak samo jak Ty, i to jest dokładnie to, co otrzymujesz, gdy współpracujesz z Agencją ViralMedia. Wierzysz w oferowane produkty i usługi, a my wierzymy w Ciebie.