Outsourcing Programistów dla Twojej Firmy

Java Script | React.js | Next.js

Outsourcing programistów odnosi się do praktyki delegowania lub przekazywania kontroli nad zadaniami programistycznymi zewnętrznemu usługodawcy, który specjalizuje się w tej dziedzinie i posiada zasoby do obsługi technicznych i operacyjnych aspektów projektu programistycznego. Niektóre z najczęstszych powodów outsourcingu programowania to brak zasobów, strategia redukcji kosztów, potrzeba specjalistycznej wiedzy konsultingowej, wydajność operacyjna i inne. Technologia informacyjna, w konkretnym programowaniu, doświadczyła eksplozji dostawców usług, którzy zidentyfikowali najczęstsze czynniki outsourcingu i oferują eksperckie zasoby i modele, aby pomóc firmom w osiągnięciu określonej pracy przy minimalnym wysiłku przy jednoczesnym zmniejszeniu ryzyka.

Outsourcing programistyczny to zwycięska strategia dla wielu firm, które poszukują efektywnego, oszczędnego podejścia do działań programistycznych. Outsourcing programistyczny to cenna praktyka, która prawidłowo wykonana i przy pomocy odpowiedniego partnera może przynieść pozytywne rezultaty dla Twojej firmy. Nasze usługi outsourcingu IT nie tylko były w stanie pomóc wszelkiego rodzaju firmom w utrzymaniu i dostosowywaniu oprogramowania, ale także skutecznie pomagaliśmy takim firmom w znacznym obniżeniu kosztów zarządzania i jest to wielkie osiągnięcie, z którego jesteśmy dumni.

Aby wesprzeć Ciebie i Twój biznes w ekspansji i rozwoju, zebraliśmy zespół ekspertów we wszystkich najnowszych technologiach. Stosując zasady nowoczesnych technologii, nasz zespół tworzy dopasowane rozwiązania dla Twojej firmy, aby uprościć i przyspieszyć Twój biznes. Wszystkie usługi aplikacyjne, które do tej pory świadczyliśmy, obejmowały projektowanie, testowanie, wydawanie i wdrażanie, a niezależnie od domeny, technologii lub sektora, nasze projekty outsourcingowe charakteryzują się wyjątkową jakością zapewniania usług.

Napisz w czym możemy Ci pomóc:


01
01
Mniejsze Ryzyko

Ryzyka można uniknąć, jeśli projekt zostanie zlecony firmie zewnętrznej z niezawodnym systemem zarządzania projektami i sprawdzonym procesem tworzenia aplikacji.

02
02
Dostęp do Utalentowanych Programistów

Najlepsze w outsourcingu programowania offshore jest to, że daje on pełny dostęp do wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych programistów.

03
03
Innowacja i Jakość

Zgodnie ze swoimi wymaganiami możesz zwrócić się do wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy przestrzegają najwyższych standardów w tworzeniu oprogramowania.

04
04
Wspólna Odpowiedzialność

Kiedy zdecydujesz się zlecić wykonanie określonego zadania programistycznego , wszystkie strony uzgadniają, co należy zrobić, a zarządzanie ryzykiem jest między nimi dzielone.

Outsourcing Programistów
PROGRAMIŚCI DO WYNAJĘCIA

Outsourcing rozwoju oprogramowania

Usługi outsourcingu rozwoju oprogramowania zapewniają elastyczność i możliwość korzystania z wysokiej jakości projektantów i programistów na zasadzie płatności zgodnie z rzeczywistym użyciem. 

Zespoły zajmujące się projektowaniem i rozwojem oprogramowania potrzebują dużo czasu na przygotowanie zasobów i konfigurację, a znalezienie odpowiednich osób o odpowiednich umiejętnościach może być wyzwaniem. Pozwól nam przyspieszyć to za Ciebie. 

Nic nie zastąpi doświadczenia, nasze wieloletnie portfolio klientów powie Ci wszystko, co musisz wiedzieć.

Włącz projektowanie i rozwój, kiedy tego potrzebujesz – i wyłącz, gdy skończysz!

+
Aktywnych Klientów
+
Wykonanych Projektów
+
Aktywnych Programistów

Co możesz zyskać wybierając Outsourcing programistów?

 • Oszczędność kosztów: Często zlecanie programowania zewnętrznemu dostawcy usług jest mniej kosztowne. Dzięki ViralMedia masz dostęp do puli talentów z różnymi modelami zaangażowania dostępnymi w zależności od budżetu klienta. Innym ważnym aspektem oszczędności kosztów outsourcingu programowania są oszczędności poczynione na infrastrukturze i technologii, ponieważ potrzeba inwestycji w tych obszarach znacznie spada, ponieważ ViralMedia przejmuje odpowiedzialność za procesy biznesowe wraz z potrzebami infrastrukturalnymi.
 • Elastyczność: W przypadku outsourcingu programistycznego przez ViralMedia klienci wynajmują taką liczbę elementów i zasobów, jaka faktycznie wymaga projektu. Dodatkowo klienci mają elastyczność w dodawaniu wymagań i opracowywaniu żądań do zespołu programistów, którzy reagują i są gotowi reagować na pojawiające się zmiany w biegu.
 • Doświadczenie i wiedza: Kiedy zatrudniasz ViralMedia do outsourcingu programowania, pomijasz fazy rekrutacji i szkolenia i natychmiast docierasz do wysoko wykwalifikowanych zasobów. Podejmujemy się selekcji i rekrutacji potencjalnych pracowników, aby zapewnić naszym klientom natychmiastowy dostęp do puli doświadczonych programistów, którzy są ekspertami w swojej dziedzinie.

Dodatkowo outsourcing programistyczny może być doskonałym rozwiązaniem w następujących scenariuszach:

 • Zlecaj na zewnątrz inne funkcje programowania, aby zwolnić czas i zasoby, aby Twój wewnętrzny zespół profesjonalistów mógł skoncentrować się na innych funkcjach tworzenia oprogramowania.
 • Zleć outsourcing do regionów o niższych kosztach, w których różnice płac mogą stanowić przewagę kosztową dla Twojego budżetu. Często talenty działające w domu są droższe niż outsourcing usług do przyjaznego kosztowo kraju, który ma wielu wykwalifikowanych programistów.
 • Outsourcing, aby uzyskać dostęp do globalnej pul

Outsourcing programowania: jak wybrać odpowiednią strategię?

 • Nawet jeśli nie jesteś świadomy wszystkich technicznych zawiłości projektu oprogramowania, który chcesz zlecić na zewnątrz, spróbuj stworzyć listę wymagań projektu. W ViralMedia mamy ekspertów gotowych, aby pomóc Ci zdefiniować te wymagania, aby upewnić się, że wszystkie kluczowe punkty programowania są uwzględnione i uwzględnione w pierwotnym zakresie prac.
 • Nie wahaj się być w stałej komunikacji ze swoimi programistami. Dzięki ViralMedia zyskujesz zespół programistów, którzy utrzymują stały strumień praktyk komunikacyjnych, aby zapewnić, że Twój projekt jest obsługiwany zgodnie z potrzebami. Nie bój się zadawać tylu pytań, ile potrzebujesz, aby omówić swoje warunki, koszty, dostępność i wyniki.
 • Określ swój budżet. W ten sposób możesz zaprojektować strategię zatrudniania programistów w ramach swojego budżetu bez utraty jakości. W ViralMedia naszym priorytetem jest oferowanie wysokiej jakości usług outsourcingowych dostosowanych do Twoich potrzeb.
 • Ustaw oś czasu. Z naszymi klientami zawsze określamy szczegółowy harmonogram, aby zapewnić wydajność i ilość zasobów, które zostaną przypisane do Twojego projektu.

Outsourcing Programistów: Czy warto?

 1. Przeniesienie uwagi na podstawową działalność biznesową. Zamiast tracić cenny czas na szukanie i zatrudnianie wewnętrznego zespołu programistów, możesz delegować zadania ekspertom i skoncentrować się na głównych potrzebach i celach biznesowych.
 2. Skrócony czas wprowadzania produktów na rynek. Nie powinno dziwić, że zlecając kodowanie zewnętrznemu wykonawcy, polegasz na ekspertach z wieloletnim praktycznym doświadczeniem w tej dziedzinie. Ponieważ znają proces rozwoju i posiadają wymagane umiejętności, narzędzia i technologie, sensowne jest, aby czas wprowadzenia produktu na rynek był znacznie szybszy.
 3. Opłacalność. Niski koszt outsourcingu usług programistycznych jest najważniejszym czynnikiem wpływającym na podejmowanie decyzji przez firmy. W przeciwieństwie do wewnętrznego tworzenia oprogramowania, outsourcing tego rodzaju pracy pozwoli właścicielowi firmy obniżyć koszty nawet o 50% w zależności od wybranego dostawcy. A najlepsze jest to, że istnieje kilka modeli zaangażowania biznesowego, takich jak czas i materiał, stała cena , dedykowany zespół programistów itp.
 4. Dostęp do szerokiej gamy umiejętności, wiedzy i technologii. Dzięki outsourcingowi programistycznemu nie ograniczasz się do zakresu umiejętności i doświadczenia lokalnych programistów. Wchodząc na arenę globalną, masz możliwość znalezienia i utworzenia zespołu, który w 100% odpowiada wymaganiom Twojego projektu. Ponadto dostawcy usług outsourcingowych trzymają rękę na pulsie najnowszych trendów technologicznych, dzięki czemu możesz być pewien skuteczności i zaawansowania tworzonych przez nich produktów.
 5. Elastyczność. Jedną z najlepszych rzeczy w outsourcingu programowania jest elastyczność, którą oferuje to podejście. Klient nie tylko ma możliwość decydowania o liczbie zasobów wymaganych w projekcie, ale także zyskuje elastyczność w zakresie wniosków rozwojowych i dodawania wymagań w trakcie realizacji projektu.

Outsourcing IT

Outsourcing IT może być skutecznym sposobem realizacji celów biznesowych. Niezależnie od tego, czy Twoja firma musi obniżyć koszty, rozszerzyć swoje możliwości, czy szybko zwiększyć wydajność, ViralMedia jest idealnym rozwiązaniem, aby zapewnić wirtualny personel firmom we Wrocławiu i w całej Polsce. Z naszych domowych biur nasi w pełni wykwalifikowani inżynierowie dostarczają naszym klientom najwyższej klasy usługi. Mamy bogate doświadczenie w zakresie szerokiej gamy technologii i usług, w tym wsparcia infrastruktury, wsparcia aplikacji, telekomunikacji, pomocy technicznej, poczty e-mail i bezpieczeństwa. Outsourcing umożliwia firmom zmniejszenie liczby potrzebnych kosztownych wewnętrznych ekspertów IT, wraz z powiązanymi kosztami szkoleń.

Outsourcing Pracowników IT

To, co wiąże się z naszymi usługami outsourcingowymi, zależy od Twoich konkretnych wymagań i budżetu. Rozumiemy, że każda firma jest wyjątkowa, dlatego wolimy tworzyć pakiety dostosowane do potrzeb każdego klienta, aby zwiększyć jego produktywność, poprawić cyberbezpieczeństwo i przygotować go do coraz bardziej zaawansowanego technicznie świata. Niezależnie od tego, czy pracujesz obecnie z innym zewnętrznym zespołem, czy też korzystasz z własnego wsparcia wewnętrznego, przejście na nasze usługi jest procesem bezproblemowym. Dokładamy wszelkich starań, aby pomóc Ci poprawić produktywność, a to zaczyna się już po przejściu do naszego zespołu. Nasze usługi on-boardingowe obejmują migrację poczty e-mail, fizyczną instalację sprzętu, przygotowanie techników na miejscu i zdalnie oraz instruktaże i szkolenia. Konfigurujemy również konta użytkowników, sieci i hasła.

Programiści React.js

React JS to biblioteka języka programowania JavaScript. Najczęściej służy do tworzenia interfejsów w aplikacjach webowych. React to bardzo wygodny framework, który ma na celu maksymalnie uprościć pisanie warstwy widoku w aplikacjach. Ten framework został stworzony przez Jordana Walke, znanego jako jeden z programistów Facebooka. React jest często używany jako narzędzie do tworzenia aplikacji SPA (Single Page Application). Najważniejszą cechą React JS jest to, że nie oddziela od siebie plików HTML, CSS i Java Script. Wszystkie te elementy znajdują się w jednym miejscu. Dzięki temu zapewnia intuicyjny model budowania frontu aplikacji. Kilka lat temu React podbił świat frontendu i od tego momentu jego popularność sukcesywnie rośnie. Z jego pomocą usługi takie jak Netflix, PayPal, Imgur, Archive.

React JS działa zdecydowanie szybko na tle konkurencji, a z jego pomocą można budować ciekawe i dynamiczne interfejsy. Ze względu na brak szablonu MVC i skomplikowane wzorce, możesz szybko wykorzystać ten framework do budowy profesjonalnych aplikacji. React JS jest wspierany i rozwijany m.in. za pośrednictwem Facebooka, dlatego w przyszłości będzie dalej ulepszany, mocno rozwijany i aktualizowany. React JS zwiększa produktywność programisty dzięki możliwości ponownego wykorzystania komponentów na innym poziomie oraz łatwemu zarządzaniu aktualizacjami.

Programiści Java Script

JavaScript działa na 95% światowych stron internetowych, tak popularny jest ten język programowania! Zarówno klienci, jak i zespoły programistyczne polegają na JavaScript, ponieważ obejmuje on bardzo potrzebne funkcje front-end i back-end.

Dlatego podczas tworzenia nowych, interaktywnych i przyjaznych dla użytkownika stron internetowych, które mają na celu zwiększenie cyfrowej obecności naszych klientów w szybki i oszczędny sposób, nasze zespoły specjalistów IT korzystają z JavaScript, standardowego języka programowania sieci i najbardziej popularny.

Dzięki ponad 80 bibliotekom, strukturom i wtyczkom do wielu zastosowań JavaScript zapewnia interaktywność dla Twoich stron internetowych, umożliwiając tworzenie dynamicznej zawartości, jeśli jest kodowana przez profesjonalistów.