Tworzenie Aplikacji Mobilnych Wrocław

Jesteśmy świeżym i tętniącym życiem studiem tworzenia aplikacji mobilnych z siedzibą w Polsce. Teraz ma ugruntowaną pozycję jako profesjonalni programiści aplikacji i firma projektowa w świecie mobilnym. Zdobyliśmy duże uznanie w Polsce, Wrocławiu i okolicznych województwach.

Kreatywni projektanci w ViralMedia są bardzo ambitni! Wypełniony po brzegi doświadczonym zespołem doświadczonych programistów aplikacji mobilnych. Każdy z nich jest pasjonatem projektowania i tworzenia wspaniałych aplikacji na smartfony (i tablety). Nasze podejście jest jak żadne inne. Agencja ViralMedia od samego początku zapewnia Ci ochronę. Skrupulatnie planujemy i projektujemy działający UX/UI, wdrażamy programowanie front-end, integrujemy zarządzanie back-endem, testujemy, dostrajamy i ulepszamy WSZYSTKO, aż będzie idealne. Realizacja projektu po projekcie – na czas, w budżecie i na miejscu!

ViralMedia to firma zajmująca się tworzeniem aplikacji internetowych i mobilnych z siedzibą we Wrocławiu w Polsce. Mieliśmy skromny start w życiu, zaczynając jako mała trójka; dwóch jest założycielami grupy, a drugi pełnoetatowym programistą aplikacji mobilnych na liście płac. Dziś, prawie dekadę później, dzięki determinacji i pasji do technologii, Agencja ViralMedia przekształciła się w znaną na całym świecie agencję cyfrową, uznawaną za lidera w tworzeniu aplikacji internetowych i mobilnych we Wrocławiu i w Polsce. Od tworzenia aplikacji mobilnych po rozwój eCommerce, od rzeczywistości wirtualnej po tworzenie aplikacji rzeczywistości rozszerzonej — oferujemy szeroki wachlarz usług IT wspieranych przez naszych najlepszych programistów aplikacji.

To, co nas wyróżnia w porównaniu z innymi firmami zajmującymi się tworzeniem aplikacji mobilnych w Polsce, to fakt, że do każdego projektu podchodzimy jako do możliwości dostarczenia szytych na miarę rozwiązań w najnowocześniejszych technologiach. W ViralMedia doskonałość nie jest kolejną cechą, ale sposobem na życie, do którego przywykliśmy. Możesz być pewien, że kiedy jesteś z nami partnerem, podajesz rękę silnemu sojusznikowi, który może spełnić Twoje cyfrowe marzenia.

 

Napisz w czym możemy Ci pomóc:


Wiemy Jak Budować Aplikacje Mobilne

Agencja projektowania i rozwoju aplikacji Wrocław

Bez doświadczonego zespołu Twój projekt jest skazany na niepowodzenie. Potrzebujesz zespołu, który jest tak samo zainwestowany jak Ty. To właśnie robimy. Pomaganie zarówno start-upom, jak i korporacjom we wprowadzaniu ich produktów.

Projektujemy i budujemy aplikacje mobilne, aplikacje internetowe, strony internetowe i gry. Pomagamy ambitnym firmom i start-upom w definiowaniu i tworzeniu odpowiednich produktów do adaptacji, ewolucji i rozwoju. Aby lepiej służyć klientom i pracownikom dzięki wzbogacającym rozwiązaniom technologicznym.

tworzenie aplikacji mobilnych
01
01
Badania i strategia

Pozwól nam upewnić się, że Twoja strategia mobilna jest odpowiednia, oszczędzając Twój czas i pieniądze.

02
02
Projektowanie UX i UI

Twoi użytkownicy chcą niesamowitych wrażeń i niesamowitego projektu.

03
03
Tworzenie aplikacji i stron mobilnych

Twój pomysł zasługuje na nagradzany zespół techniczny, który go urzeczywistni. Tworzymy aplikacje natywne.

04
04
Marketing cyfrowy

To coś więcej niż tylko agencja projektująca aplikacje mobilne – zadbamy o to, by Twoja aplikacja przyciągnęła uwagę, na jaką zasługuje.

Tworzymy Wysokiej Jakości Aplikacje Mobilne

Agencja ViralMedia to firma zajmująca się tworzeniem aplikacji mobilnych z ponad ośmioletnią historią w branży. Jesteśmy w stanie zająć się rozwojem aplikacji o dowolnej złożoności i rozmiarze, dostosowując się do potrzeb naszych klientów. W zależności od rodzaju aplikacji używamy technologii najbardziej odpowiedniej dla projektu. W ViralMedia pomagamy we wszystkich fazach tworzenia aplikacji, od początkowej fazy koncepcji i analizy aplikacji po jej publikację w różnych sklepach z aplikacjami. Jeśli szukasz firmy zajmującej się tworzeniem aplikacji mobilnych w Polsce, jesteśmy idealnym towarzyszem. Pomożemy Ci opracować profesjonalne aplikacje, stosując najlepsze podejścia. Współpracowaliśmy z ponad 100 klientów w całej Polsce. Oferujemy niestandardowe usługi tworzenia stron internetowych i aplikacji, które obejmują najnowsze technologie, takie jak sztuczna inteligencja, IoT, AR/VR i wiele innych.

Co to jest Aplikacja Mobilna?

Cały świat staje się cyfrowy i nie jest to niespodzianką – bardzo wygodnie jest mieć dosłownie na wyciągnięcie ręki informacje, usługi i produkty. Według Statista.com na całym świecie było 7,1 miliarda użytkowników telefonów komórkowych. Nieobecność w przestrzeni online przekłada się na utratę zysku. Wyobraź sobie – użytkownicy pobierali ponad 435 000 aplikacji na minutę w 2021 r. Liczby mówią same za siebie, rynku aplikacji mobilnych nie należy lekceważyć. Dowiedz się więcej o aplikacjach mobilnych, tworzeniu aplikacji mobilnych i odkryj twarde dane o tym, dlaczego aplikacje mobilne pomagają znacząco zwiększyć ROI. Wiemy jak to zrobić – w naszym portfolio mamy ponad 100 case studies. 

Aplikacje mobilne to aplikacje przeznaczone do uruchamiania na urządzeniach mobilnych, takich jak smartfony i tablety. Chociaż mogą mieć niewielką funkcjonalność (ale nie muszą być), zapewniają użytkownikom wysokiej jakości usługi lub wrażenia. Aplikacje wahają się od prostych gier po wysoce wyrafinowane rozwiązania – wszystko zależy od potrzeb i oczekiwań docelowych odbiorców.

Oczywiście stworzenie wyrafinowanej, wielofunkcyjnej aplikacji mobilnej nie jest niemożliwe ( więcej przeczytaj w naszym poprzednim artykule tutaj ). Ale rzeczywistość jest taka, że konsumenci chcą i oczekują określonych funkcji. Dlatego aplikacje mobilne są zaprojektowane tak, aby zapewnić ograniczoną funkcjonalność. Powiedzmy sobie szczerze, każdy użytkownik mobilny korzysta z jakiejś aplikacji – może to być przeglądarka internetowa, latarka, czy aplikacja społecznościowa.

Dlaczego Inwestycja w Aplikację Mobilną Zwiększy Twój Zwrot z Inwestycji?

To jest prawdopodobnie pytanie, które już masz na myśli. Czy inwestycja w aplikację mobilną przyniesie Ci jakiś zysk? No tak – i znowu mamy liczby, które to potwierdzają. Według raportu State of mobile 2022 konsumenci w 2021 wydali (przygotuj się na to) 170 mld USD w sklepach z aplikacjami. Masz dodatkowe pytania dotyczące inwestowania w rozwój aplikacji mobilnych? To o 19% więcej niż rok wcześniej. Biorąc pod uwagę fakt, że my – ludzie – nie przestaniemy w najbliższym czasie korzystać z telefonów komórkowych, jest to dobra inwestycja. Po prostu rozejrzyj się, gdy jesteś na zewnątrz — ile osób korzysta ze swoich telefonów w pobliżu? Masz odpowiedź. Przejdźmy teraz do części wyjaśniającej proces tworzenia aplikacji mobilnych.

Proces rozpoczyna się od określenia celu biznesowego. Co Twoja nowa aplikacja zaoferuje potencjalnym użytkownikom? Jaka jest grupa docelowa i jakie są potrzeby konsumentów w tej grupie? Po ustaleniu tego przechodzimy do części technicznej. Najważniejsze jest to, że mamy wyjątkowe podejście – słuchamy Ciebie. Musimy wiedzieć, czy potrzebujesz aplikacji na urządzenie mobilne, czy Twoja wizja koncentruje się na aplikacjach internetowych. Nasze zespoły przeniosły tradycyjne tworzenie oprogramowania na zupełnie nowy poziom dzięki znajomości języków programowania, ale zanim rozpocznie się proces tworzenia aplikacji mobilnych, porozmawiamy z Tobą. Dane demograficzne to jedno, ale musisz wyjaśnić, czy Twoja nowa aplikacja mobilna będzie dedykowana dla iOS , Androida czy desktopa? Może być również hybrydą. Co to oznacza w praktyce? Nie martw się, oto kilka szczegółów, które musisz znać. Nie musisz tracić cennego czasu na szukanie informacji w Internecie, zebraliśmy tutaj wszystkie niezbędne rzeczy dotyczące tworzenia aplikacji mobilnych.

Aplikacje Natywne – Przeznaczone dla Konkretnych Systemów Operacyjnych

Nie bez powodu nazywane są „aplikacjami natywnymi” – takie aplikacje działają tylko w jednym systemie operacyjnym. Nie można więc pobrać aplikacji mobilnej przeznaczonej na system operacyjny Android na iOS i odwrotnie. Stwarza to pewne ograniczenia ( według businessofapps.com Android ma około 70% udziału w rynku, iOS około 30%) pod względem globalnego udziału w rynku aplikacji mobilnych, ale ma też zalety.

Niezależnie od tego, czy masz wizję produktu cyfrowego na urządzenia z systemem Android, czy iOS, pomożemy Ci to zrealizować na dowolnym urządzeniu i na wielu platformach. Mamy na pokładzie ekspertów i najlepsze narzędzia programistyczne. Natywny rozwój mamy we krwi, znamy każdy system operacyjny, a nasze umiejętności w zakresie rozwoju mobilnego opanowaliśmy do perfekcji,

Aplikacje natywne zapewniają doskonałe wrażenia użytkownika – i jest to czynnik, którego zdecydowanie nie należy lekceważyć. Aplikacje tworzone są w celu spełnienia (i przekroczenia – jeśli to możliwe) oczekiwań i potrzeb użytkowników. Zapewnienie konsumentom wyjątkowego doświadczenia użytkownika zawsze się opłaca. Pomyśl o tym w ten sposób – dlaczego miałbyś korzystać z aplikacji mobilnej, która nie jest dla Ciebie wygodna i po prostu przydatna? Twoje urządzenie mobilne to przenośne centrum dowodzenia.

Kolejną zaletą jest wysoka wydajność natywnych aplikacji mobilnych. Zostały opracowane z natywnym interfejsem użytkownika urządzenia. Nasi programiści są ekspertami w swoich dziedzinach, więc każdy natywny interfejs użytkownika jest ich naturalnym środowiskiem. Przyspiesza to również proces tworzenia aplikacji mobilnej. Współpraca z nami oznacza więc, że możemy stworzyć Twoje natywne aplikacje na wybrane urządzenia mobilne niemal w dwóch uderzeniach owczego ogona (w porównaniu do naszych konkurentów).