Tworzenie i Budowanie Stron Internetowych Wrocław

Tworzymy piękne strony internetowe dla rozwijających się firm we Wrocławiu i całej Polsce. Zaprojektuj stronę swoich marzeń i wyprzedź konkurencję.

Kiedy ktoś słyszy o Twojej firmie, pierwszą rzeczą, którą robi, jest wejście na Twoją stronę internetową. Jeśli nie zrobisz tam dobrego pierwszego wrażenia, wszelkie szanse na zdobycie nowego klienta prawdopodobnie przepadną.

Twoja witryna jest Twoją cyfrową witryną sklepową i jako taka musisz upewnić się, że jest na najwyższym poziomie. Projektujemy strony internetowe dla firm we Wrocławiu i możemy je zbudować w ciągu 8 tygodni w zależności od wielkości strony. Jeśli szukasz zespołu, który stworzy dla Ciebie piękną stronę internetową i szybko ją zaprojektuje, jesteśmy Twoim zespołem!

 

Pięknu Design
UX i UI

Strona Internetowa musi być nie tylko ładna i nowoczesna. Musi pozwolić użytkownikowi swobodne poruszanie się, a także powinna zachęcić klienta do kontaktu lub wykonania innej czynności.

CMS Strona WWW

CMS
Administarcja

Dostosowany CMS, dzięki czemu możesz wprowadzać niewielkie zmiany w swojej witrynie samodzielnie. Możesz prowadzić Blog i dodawać nowe usługi bez pomocy specjalisty.

zabezpieczenia antywirusowe strony internetowej

Zabezpieczenie
Antywirusowe

Dokładna aktualizacja witryny i warstwy bezpieczeństwa, aby zapobiec wszelkim nieprzyjemnością, które mogą się przydarzyć Twojej witrynie. Dodamy zabezpieczenie antywirusowe.

optymalizacja Strony WWW

Optymalizacja
Google SEO

Witryny zoptymalizowane, aby użytkownicy mogli szybciej znaleźć Twoją firmę w Google. Podnosimy szybkość ładowania i budujemy strukturę idealną pod rozpoczęcie pozycjonowania strony w Google.

strony WWW Wrocław

Funkcjonalność
Prezentacja

Strona Internetowa może zawierać wszelką wymarzoną funkcjonalność. To ty mówisz co musi się znaleźć na Twojej stronie internetowej, a my zajmujemy się tym, aby było to możliwe. 

Napisz Jakiej Strony Internetowej Potrzebujesz:


Wiemy Jak Budować Strony WWW

Jesteśmy Agencją Cyfrową Z Pełnym Zakresem Usług

Zachwyć użytkowników niesamowitymi efektami wizualnymi i zatrzymaj ich w witrynie, ułatwiając im znalezienie dokładnie tego, czego szukają. Wygląd i styl strony internetowej będą inspirować, ale łatwość obsługi jest niezbędna do osiągnięcia sukcesu. Jako agencja zajmująca się projektowaniem stron internetowych z siedzibą we Wrocławiu, głęboko wierzymy, że zrównoważenie tych dwóch aspektów projektowania zaowocuje największym doświadczeniem użytkownika.

Niezależnie od tego, czy chcesz konwertować potencjalnych klientów, zwiększać sprzedaż czy zwiększać ruch, Twoja witryna zostanie zaprojektowana przez naszych doświadczonych projektantów stron internetowych, aby osiągnąć Twoje cele.

Tworzenie stron internetowych Wrocław
01
01
Projektowanie stron www

Twoja strona musi dobrze wyglądać, to oczywiste. Dlatego dążymy do tego, co najlepsze, jeśli chodzi o jakość i wygodę użytkowania.

02
02
Projekt graficzny

Od logo, papeterii i projektów nadruków po zasoby mediów społecznościowych. Byliśmy tam, zrobiliśmy to i dostaliśmy koszulkę.

03
03
Tworzenie stron internetowych

Jeśli zawartość jest tym, co napędza sieć, to rozwój musi być motorem, który ją napędza. Zrobione dobrze i nawet nie powinieneś zauważyć, że tam jest.

04
04
Hosting i wsparcie

Hosting stron internetowych jest dostępny na naszym serwerze dedykowanym. Gwarantowana jest wysoka wydajność i niezawodność, z całodobowym wsparciem technicznym.

Uruchamiając Stronę Internetową Pomyśl o:

Pozycjonowanie w Google

Zobacz szczegóły:

Reklama Facebook ADS

Zobacz szczegóły:

Reklama Google ADS

Zobacz szczegóły:

Google Mapy + Pozycjonowanie

Zobacz szczegóły:

Dlaczego Projektowanie Stron Internetowych Jest Ważne?

W dzisiejszym cyfrowym świecie strona internetowa jest często pierwszym punktem kontaktu między firmą a jej klientami. Dlatego tak ważne jest, aby firmy dbały o tworzenie stron internetowych, które są zarówno atrakcyjne wizualnie, jak i łatwe w obsłudze. Na szczęście istnieje kilka kroków, które firmy mogą podjąć, by stworzyć piękne i nowoczesne strony internetowe. Po pierwsze, firmy powinny skupić się na stworzeniu czystego i prostego projektu. Zbyt duży bałagan może być przytłaczający dla użytkowników, dlatego ważne jest, by układ strony był zwięzły i prosty. Po drugie, firmy powinny używać wysokiej jakości zdjęć i filmów. Słabej jakości materiały wizualne mogą dać użytkownikom wrażenie, że firma nie jest profesjonalna lub nie cieszy się dobrą reputacją. Wreszcie, firmy powinny upewnić się, że ich strona jest responsywna, co oznacza, że poprawnie skaluje się na różnych urządzeniach. Przy odrobinie troski i uwagi każda firma może stworzyć stronę internetową, która będzie świetnie wyglądać i bezproblemowo funkcjonować.

Pierwsze wrażenia naprawdę mają znaczenie. Nie możemy wystarczająco podkreślić tego punktu: jeśli nie masz silnej obecności w Internecie, powstrzymujesz swoją markę. Potencjalni klienci, którzy przeszukują sieć w poszukiwaniu Twojej marki i niczego nie znajdują, mogą pomyśleć, że wypadłeś z biznesu. Jeśli poszukają i znajdą coś gorszego, odniosą wrażenie, że nie dbasz zbytnio o swoją firmę lub produkt. Spraw, aby każda relacja, która zaczyna się w Twojej witrynie, była świetna, odpowiednio zaprojektuj witrynę.

Teraz, gdy już wiesz, co jest co i kto jest kim, spójrzmy na kilka charakterystycznych oznak świetnego projektowania stron internetowych i co odróżnia go od niezbyt dobrego projektowania stron internetowych.

Jak Wygląda Dobry Projekt Strony Internetowej?

Dobry projekt strony internetowej nie jest subiektywny. W przypadku innych rodzajów projektów, takich jak projektowanie ilustracji lub naklejek, wiele z tego, co stanowi „dobre”, zależy od gustu widza. W przypadku projektowania stron internetowych granica między „dobrym” a „niedobrym” jest znacznie bardziej zdefiniowana. Dobrze zaprojektowana strona internetowa to strona internetowa, która doskonale tworzy wrażenia, których szuka odwiedzający.

Projektowanie stron internetowych, które działa, to projektowanie stron internetowych, które konwertuje. W mowie internetowej „konwersja” oznacza nakłonienie użytkownika do podjęcia określonej akcji. Gdy użytkownik wykonuje działanie, które ma wykonać Twoja witryna, Twoja witryna dokonała konwersji. Konwersją może być cokolwiek, np. zapisanie się do newslettera, dokonanie zakupu, otwarcie konta lub dostęp do większej ilości treści na stronie.

Skuteczne projektowanie stron internetowych łączy kilka różnych elementów, aby promować konwersje. Obejmują one:

  1. Przekonujące wykorzystanie negatywnej przestrzeni
  2. Jasno przedstawione wybory dla użytkownika (im mniej wyborów użytkownik ma, tym mniejsze prawdopodobieństwo, że poczuje się przytłoczony i zdezorientowany)
  3. Oczywiste, wyraźne wezwania do działania
  4. Ograniczone elementy rozpraszające uwagę i dobrze przemyślana podróż użytkownika (tj. używanie wyłącznie obrazów i tekstu, które są w 100% związane z tematem na stronie, zawierające tylko przyciski prowadzące do pożądanych działań oraz używanie różnych czcionek do podkreślenia i wezwań do działania, a nie tylko w celu wyróżnienia różnych czcionek)
  5. Responsywny projekt (projekt, który zmienia rozmiar i dostosowuje się do ekranu użytkownika, dzięki czemu witryna jest łatwa w użyciu na dowolnym urządzeniu: telefonie, tablecie, laptopie lub przeglądarce na komputerze).
  6. Czcionki o odpowiednim rozmiarze zgodne z hierarchią (patrz „Ograniczone elementy rozpraszające”)
  7. Odpowiednie, wysokiej jakości treści i obrazy, które przyciągają uwagę czytelników
  8. Równowaga między ilością tekstu i obrazów na każdej stronie (zbyt duża ilość tekstu może przytłoczyć odwiedzającego, zbyt mała ilość tekstu może być równie niezainteresowana)
Ile kosztuje nowa strona internetowa?

Nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie. Projekt strony internetowej jest wyceniany w oparciu o potrzeby każdego indywidualnego projektu. Każda strona internetowa jest wyjątkowa i wymaga innych komponentów; projektujemy i rozwijamy niestandardowe strony internetowe specjalnie dla Twojej małej firmy. Zadamy wiele pytań, ocenimy Twoje potrzeby i przedstawimy wycenę opartą na tej ocenie. Większość naszych witryn działa w przedziale 5000 USD, ale może to być mniej więcej w zależności od potrzeb.

Ile czasu zajmie zbudowanie nowej strony internetowej?

Średnio czas potrzebny do budowy strony internetowej to od sześciu do ośmiu tygodni, ale tempo każdego projektu jest ustalane przez każdego klienta. To, ile wkładu możesz wnieść na początkowych etapach, twoja dostępność z informacją zwrotną, jak szybko treść jest gotowa – wszystko to wpływa na szybkość ukończenia. Potrzeby w zakresie funkcjonalności również mogą odgrywać pewną rolę – opracowanie bardziej złożonych witryn zajmie więcej czasu.

Czy tworzcie tylko strony internetowe na WordPressie?

TAk. WordPress to świetny system zarządzania treścią, który obsługuje obecnie ponad 30% sieci. Jego ogromny udział w rynku wynika z jego elastyczności i łatwości użytkowania. Nie martw się, nauczymy Cię, jak sobie z tym poradzić i pomożemy Ci po drodze.

Czy będę mógł samodzielnie aktualizować stronę po jej zbudowaniu?

TAk! Uwielbiamy, gdy nasi klienci przejmują kontrolę nad swoją stroną internetową i uczą się samodzielnie nią zarządzać. Zapewnimy Ci zestaw kompleksowych samouczków wideo, które pomogą Ci nauczyć się, jak się poruszać, a także zapewnimy Ci sesję szkoleniową, która pomoże Ci w rozpoczęciu pracy. (Uwaga: uwielbiamy odpowiadać na Twoje pytania!)

Czy moja witryna będzie dostosowana do urządzeń mobilnych?

Absolutnie! Posiadanie witryny przyjaznej urządzeniom mobilnym jest ważniejsze niż kiedykolwiek! Ciężko pracujemy, aby Twoja witryna wyglądała świetnie na różnych urządzeniach.

Kiedy płacę za stronę www?

W przypadku większości projektów równe płatności są dokonywane na początku, w połowie i na końcu projektu, ale możemy współpracować z Tobą w celu ustalenia harmonogramu odpowiadającego Twoim potrzebom. Rozumiemy, że jest to duża inwestycja i chcemy pomóc Ci zaplanować wydatki w każdy możliwy sposób.

Kto pisze treści na stronę?

Zwykle to ty. Jesteś ekspertem w swojej firmie, więc zwykle najlepiej, jeśli pochodzi od Ciebie. Jeśli potrzebujesz pomocy, możemy polecić copywriterów, którzy za dodatkową opłatą mogą pomóc w uporządkowaniu lub napisaniu oryginalnej treści.

Co zrobić, jeśli będę potrzebować pomocy w mojej witrynie w przyszłości?

Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci tyle, ile potrzebujesz, i nie znikniemy po uruchomieniu witryny. Robimy to od wielu lat, więc nigdzie się nie wybieramy w najbliższym czasie.

Skąd będę wiedział, że moja nowa strona internetowa działa zgodnie z wymaganiami?

Przeprowadzamy szereg testów przed uruchomieniem i innych procedur, aby upewnić się, że Twoja witryna działa zgodnie z obietnicą i spełnia standardy branżowe. Testujemy między innymi, aby upewnić się, że Twoja witryna wyświetla się poprawnie we wszystkich głównych przeglądarkach, ładuje się w dopuszczalnych granicach i działa poprawnie ze wszystkimi wtyczkami i integracjami stron trzecich.

Czy prowadzicie szkolenia w zakresie edytowania treści na mojej stronie?

Zapewniamy obszerne szkolenia dotyczące korzystania z pulpitu nawigacyjnego witryny w celu zarządzania, utrzymywania i edytowania treści. W zależności od Twojej lokalizacji możemy zapewnić szkolenie osobiste, telefoniczne i/lub konferencje internetowe.

Czy zapewniacie hosting stron internetowych?

Oferujemy rok bezpłatnego hostingu wielu naszych projektów, ale możesz zdecydować się na utrzymanie obecnej firmy hostingowej, jeśli jesteś zadowolony z jej usług.

Jak Zbudować Dobrą Stronę Internetową?

Prawidłowe projektowanie stron internetowych to złożony proces i jest wiele rzeczy, na które należy zwrócić uwagę. Na szczęście nie musisz tego robić sam. Pracując z profesjonalnym projektantem stron internetowych, możesz polegać na jego umiejętnościach, aby uzyskać doskonały efekt.

Istnieje kilka różnych sposobów uzyskania potrzebnej witryny. Sposób, który jest odpowiedni dla Ciebie i Twojej firmy, zależy od tego, jak skomplikowana jest strona internetowa, ile chcesz wydać i ile pracy możesz wykonać samodzielnie. Możesz pracować bezpośrednio z niezależnym projektantem stron internetowych. Po prostu przejrzyj portfolio projektantów i wybierz projektanta, który Ci się najbardziej podoba i który pasuje do Twojego stylu i wyglądu. Niezależny projektant może dostosować istniejący szablon lub zaprojektować zupełnie nowy szablon dla Twojej witryny. Jeśli chcesz, aby Twoja strona internetowa została zbudowana od podstaw, możesz współpracować z freelancerem, który ma odpowiednie umiejętności, aby tak się stało.

Jeśli potrzebujesz pomocy w opracowaniu pomysłów na projekt swojej witryny, zorganizuj konkurs . Na platformie takiej jak 99designs możesz zorganizować konkurs na projekt, dostarczając krótki opis i prosząc projektantów o przesyłanie projektów na podstawie Twoich specyfikacji. Możliwe jest również utworzenie własnej witryny za pomocą narzędzia do tworzenia witryn internetowych opartego na szablonach (takiego jak Wix lub Squarespace). Musisz być bardziej zaangażowany, a jeśli nie jesteś projektantem, będziesz ograniczony do tego, co oferują te platformy, ale zawsze możesz zatrudnić projektanta, który spersonalizuje szablon dla Ciebie.

Skąd więc wiesz, czy potrzebujesz niestandardowej strony internetowej, czy też szablon będzie ci wystarczył? Wszystko zależy od tego, czego potrzebujesz do swojej witryny i co dla niej planujesz. Jeśli skalowanie jest częścią twojego biznesplanu, zdobądź niestandardową stronę internetową. Jeśli chcesz, aby była przyjazna dla wyszukiwarek, jeśli chcesz dostosować ją do różnych potrzeb biznesowych, jeśli masz bardzo konkretne pomysły na stronę internetową, które wymagają, aby była zbudowana zgodnie z Twoimi specyfikacjami, potrzebujesz niestandardowej strony internetowej. Kiedy nie są to dla Ciebie priorytety i nie masz dużego budżetu, możesz skorzystać z dostosowanego szablonu

Dopasowane do Twoich Potrzeb

Nigdy nie ma prawdziwego sposobu na zaoferowanie usługi szablonu witryny, która jest w 100% skuteczna w zapewnianiu tego, czego chcesz. Naszym podejściem do każdego klienta i projektu jest uwzględnienie jego wartości, usiąść z naszymi klientami i porozmawiać o wszystkim. Chcemy lepiej poznać Twoją firmę i branżę, zrozumieć wyzwania logistyczne, z jakimi mierzysz się w ramach swoich strategii cyfrowych oraz jak możemy pomóc w zapewnieniu rozwiązania dzięki nowoczesnym usługom tworzenia stron internetowych. Witryna eCommerce stoi przed zupełnie innym wyzwaniem niż na przykład witryna z broszurami, a nasz zespół optymalizuje swoje podejście, aby sprostać Twoim konkretnym potrzebom, integrując się z różnymi platformami CRM, aby dodać prawdziwą wartość Twoim klientom.

Ekspertyza Techniczna i Wiedza, które Napędzają Twój Biznes

Kochamy wszystko w tworzeniu stron internetowych. Nasz zespół nieustannie poszukuje nowych trendów i technik w branży, a my uwielbiamy zdobywać nowe projekty do pracy. To dążenie do ciągłego doskonalenia oznacza, że ​​niezależnie od projektu, nasz zespół programistów internetowych rozumie, jak dostarczać produkty na wysokim i spójnym poziomie, pracując w różnych ramach i celach. Bez względu na to, czego szukają Twoi klienci, mamy zespół, który zapewni idealne rozwiązanie.

Tworzenie Stron dla Biznesu

Świat cyfrowy ewoluuje w szybkim tempie. W miarę jak się zmienia, tak samo dzieje się z wymaganiami użytkowników i koniecznością nowych trendów w rozwoju serwisu. Patrzymy na Twoją witrynę pod różnymi kątami, upewniając się, że Twoja marka jest widoczna i trafna na wszystkich platformach, z których będą ją oglądać Twoi klienci i potencjalni klienci.