Tworzenie i Budowanie Stron Internetowych Wrocław

Eksperci ds. tworzenia witryn internetowych ViralMedia rozumieją, jak rozwijać swoją firmę dzięki bezpiecznej witrynie internetowej, która ma fantastyczną funkcjonalność i poziomy wydajności, które odpowiadają oczekiwaniom Twojej firmy i klientów. Nasz zespół ds. tworzenia stron internetowych współpracuje z zespołem projektowym stron internetowych, zachęcając nowych klientów do cyfrowego środowiska, które pozytywnie świadczy o Twojej marce i buduje lojalną bazę klientów.

Projektowanie stron internetowych składa się z wielu komponentów, które współpracują ze sobą, aby stworzyć gotowe wrażenia ze strony internetowej, w tym projekt graficzny, projekt doświadczenia użytkownika, projekt interfejsu, optymalizacja pod kątem wyszukiwarek (SEO) i tworzenie treści. Zapoznaj się z tym szczegółowym przewodnikiem dotyczącym tworzenia strony internetowej , jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o całym procesie.

Projektowanie stron internetowych różni się od tworzenia stron internetowych, które polega na kodowaniu, które sprawia, że strona internetowa działa. Kiedy budujesz stronę internetową, potrzebujesz zarówno projektowania stron internetowych, jak i tworzenia stron internetowych. Chociaż można znaleźć projektantów stron internetowych, którzy są również programistami stron internetowych i UX, są to odrębne zestawy umiejętności.

Napisz w czym możemy Ci pomóc:


Wiemy Jak Budować Strony WWW

Jesteśmy Agencją Cyfrową Z Pełnym Zakresem Usług

Niezależnie od tego, czy szukasz nowej strony internetowej , dodatkowej energii dla już istniejącej, czy czegoś zupełnie innego, nasza londyńska agencja zajmująca się projektowaniem stron internetowych ma wieloletnie doświadczenie.

Budujemy trwałe relacje z firmami o podobnych poglądach. Jako agencja ściśle współpracujemy z klientami w celu identyfikacji i tworzenia szytych na miarę rozwiązań do projektowania stron internetowych dla start-upów, MŚP lub organizacji międzynarodowych.

Nasz zespół zajmujący się projektowaniem i programowaniem stron internetowych szczyci się pisaniem szybkiego, przejrzystego kodu zgodnego ze specyfikacją branżową. Tworzenie systemów na zamówienie lub praca z gotowymi platformami, takimi jak WordPress , Shopify czy WooCommerce .

Tworzenie stron internetowych Wrocław
01
01
Projektowanie stron www

Twoja strona musi dobrze wyglądać, to oczywiste. Dlatego dążymy do tego, co najlepsze, jeśli chodzi o jakość i wygodę użytkowania.

02
02
Projekt graficzny

Od logo, papeterii i projektów nadruków po zasoby mediów społecznościowych. Byliśmy tam, zrobiliśmy to i dostaliśmy koszulkę.

03
03
Tworzenie stron internetowych

Jeśli zawartość jest tym, co napędza sieć, to rozwój musi być motorem, który ją napędza. Zrobione dobrze i nawet nie powinieneś zauważyć, że tam jest.

04
04
Hosting i wsparcie

Hosting stron internetowych jest dostępny na naszym serwerze dedykowanym. Gwarantowana jest wysoka wydajność i niezawodność, z całodobowym wsparciem technicznym.

Dlaczego projektowanie stron internetowych jest ważne?

Pierwsze wrażenia naprawdę mają znaczenie. Nie możemy wystarczająco podkreślić tego punktu: jeśli nie masz silnej obecności w Internecie, powstrzymujesz swoją markę. Potencjalni klienci, którzy przeszukują sieć w poszukiwaniu Twojej marki i niczego nie znajdują, mogą pomyśleć, że wypadłeś z biznesu. Jeśli poszukają i znajdą coś gorszego, odniosą wrażenie, że nie dbasz zbytnio o swoją firmę lub produkt. Spraw, aby każda relacja, która zaczyna się w Twojej witrynie, była świetna, odpowiednio zaprojektuj witrynę.

Teraz, gdy już wiesz, co jest co i kto jest kim, spójrzmy na kilka charakterystycznych oznak świetnego projektowania stron internetowych i co odróżnia go od niezbyt dobrego projektowania stron internetowych.

Jak wygląda dobry projekt strony internetowej?

Dobry projekt strony internetowej nie jest subiektywny. W przypadku innych rodzajów projektów, takich jak projektowanie ilustracji lub naklejek, wiele z tego, co stanowi „dobre”, zależy od gustu widza. W przypadku projektowania stron internetowych granica między „dobrym” a „niedobrym” jest znacznie bardziej zdefiniowana. Dobrze zaprojektowana strona internetowa to strona internetowa, która doskonale tworzy wrażenia, których szuka odwiedzający.

Projektowanie stron internetowych, które działa, to projektowanie stron internetowych, które konwertuje. W mowie internetowej „konwersja” oznacza nakłonienie użytkownika do podjęcia określonej akcji. Gdy użytkownik wykonuje działanie, które ma wykonać Twoja witryna, Twoja witryna dokonała konwersji. Konwersją może być cokolwiek, np. zapisanie się do newslettera, dokonanie zakupu, otwarcie konta lub dostęp do większej ilości treści na stronie.

  1. Skuteczne projektowanie stron internetowych łączy kilka różnych elementów, aby promować konwersje. Obejmują one:
  2. Przekonujące wykorzystanie negatywnej przestrzeni
  3. Jasno przedstawione wybory dla użytkownika (im mniej wyborów użytkownik ma, tym mniejsze prawdopodobieństwo, że poczuje się przytłoczony i zdezorientowany)
  4. Oczywiste, wyraźne wezwania do działania
  5. Ograniczone elementy rozpraszające uwagę i dobrze przemyślana podróż użytkownika (tj. używanie wyłącznie obrazów i tekstu, które są w 100% związane z tematem na stronie, zawierające tylko przyciski prowadzące do pożądanych działań oraz używanie różnych czcionek do podkreślenia i wezwań do działania, a nie tylko w celu wyróżnienia różnych czcionek)
  6. Responsywny projekt (projekt, który zmienia rozmiar i dostosowuje się do ekranu użytkownika, dzięki czemu witryna jest łatwa w użyciu na dowolnym urządzeniu: telefonie, tablecie, laptopie lub przeglądarce na komputerze).
  7. Czcionki o odpowiednim rozmiarze zgodne z hierarchią (patrz „Ograniczone elementy rozpraszające”)
  8. Odpowiednie, wysokiej jakości treści i obrazy, które przyciągają uwagę czytelników
  9. Równowaga między ilością tekstu i obrazów na każdej stronie (zbyt duża ilość tekstu może przytłoczyć odwiedzającego, zbyt mała ilość tekstu może być równie niezainteresowana)

Jak zbudować dobrą stronę internetową?

Prawidłowe projektowanie stron internetowych to złożony proces i jest wiele rzeczy, na które należy zwrócić uwagę. Na szczęście nie musisz tego robić sam. Pracując z profesjonalnym projektantem stron internetowych, możesz polegać na jego umiejętnościach, aby uzyskać doskonały efekt.

Istnieje kilka różnych sposobów uzyskania potrzebnej witryny. Sposób, który jest odpowiedni dla Ciebie i Twojej firmy, zależy od tego, jak skomplikowana jest strona internetowa, ile chcesz wydać i ile pracy możesz wykonać samodzielnie. Możesz pracować bezpośrednio z niezależnym projektantem stron internetowych. Po prostu przejrzyj portfolio projektantów i wybierz projektanta, który Ci się najbardziej podoba i który pasuje do Twojego stylu i wyglądu. Niezależny projektant może dostosować istniejący szablon lub zaprojektować zupełnie nowy szablon dla Twojej witryny. Jeśli chcesz, aby Twoja strona internetowa została zbudowana od podstaw, możesz współpracować z freelancerem, który ma odpowiednie umiejętności, aby tak się stało.

Jeśli potrzebujesz pomocy w opracowaniu pomysłów na projekt swojej witryny, zorganizuj konkurs . Na platformie takiej jak 99designs możesz zorganizować konkurs na projekt, dostarczając krótki opis i prosząc projektantów o przesyłanie projektów na podstawie Twoich specyfikacji. Możliwe jest również utworzenie własnej witryny za pomocą narzędzia do tworzenia witryn internetowych opartego na szablonach (takiego jak Wix lub Squarespace). Musisz być bardziej zaangażowany, a jeśli nie jesteś projektantem, będziesz ograniczony do tego, co oferują te platformy, ale zawsze możesz zatrudnić projektanta, który spersonalizuje szablon dla Ciebie.

Możesz także współpracować z agencją, która tworzy niestandardowe strony internetowe. Wybierz tę opcję, jeśli chcesz zbudować złożoną witrynę od podstaw, ale pamiętaj, że to kompleksowe rozwiązanie będzie Cię kosztować więcej.

Skąd więc wiesz, czy potrzebujesz niestandardowej strony internetowej, czy też szablon będzie ci wystarczył? Wszystko zależy od tego, czego potrzebujesz do swojej witryny i co dla niej planujesz. Jeśli skalowanie jest częścią twojego biznesplanu, zdobądź niestandardową stronę internetową. Jeśli chcesz, aby była przyjazna dla wyszukiwarek, jeśli chcesz dostosować ją do różnych potrzeb biznesowych, jeśli masz bardzo konkretne pomysły na stronę internetową, które wymagają, aby była zbudowana zgodnie z Twoimi specyfikacjami, potrzebujesz niestandardowej strony internetowej. Kiedy nie są to dla Ciebie priorytety i nie masz dużego budżetu, możesz skorzystać z dostosowanego szablonu

Dopasowane do Twoich potrzeb

Nigdy nie ma prawdziwego sposobu na zaoferowanie usługi szablonu witryny, która jest w 100% skuteczna w zapewnianiu tego, czego chcesz. Naszym podejściem do każdego klienta i projektu jest uwzględnienie jego wartości, usiąść z naszymi klientami i porozmawiać o wszystkim. Chcemy lepiej poznać Twoją firmę i branżę, zrozumieć wyzwania logistyczne, z jakimi mierzysz się w ramach swoich strategii cyfrowych oraz jak możemy pomóc w zapewnieniu rozwiązania dzięki nowoczesnym usługom tworzenia stron internetowych. Witryna eCommerce stoi przed zupełnie innym wyzwaniem niż na przykład witryna z broszurami, a nasz zespół optymalizuje swoje podejście, aby sprostać Twoim konkretnym potrzebom, integrując się z różnymi platformami CRM, aby dodać prawdziwą wartość Twoim klientom.

Ekspertyza techniczna i wiedza, które napędzają Twój biznes

Kochamy wszystko w tworzeniu stron internetowych. Nasz zespół nieustannie poszukuje nowych trendów i technik w branży, a my uwielbiamy zdobywać nowe projekty do pracy. To dążenie do ciągłego doskonalenia oznacza, że ​​niezależnie od projektu, nasz zespół programistów internetowych rozumie, jak dostarczać produkty na wysokim i spójnym poziomie, pracując w różnych ramach i celach. Bez względu na to, czego szukają Twoi klienci, mamy zespół, który zapewni idealne rozwiązanie.

Tworzenie stron dla Biznesu

Świat cyfrowy ewoluuje w szybkim tempie. W miarę jak się zmienia, tak samo dzieje się z wymaganiami użytkowników i koniecznością nowych trendów w rozwoju serwisu. Patrzymy na Twoją witrynę pod różnymi kątami, upewniając się, że Twoja marka jest widoczna i trafna na wszystkich platformach, z których będą ją oglądać Twoi klienci i potencjalni klienci.