Reklama na Facebooku

Czy wiesz, że 96% marketerów w mediach społecznościowych uważa Facebooka za najskuteczniejszą platformę reklamową w mediach społecznościowych? Nie ma znaczenia, czy jesteś firmą z listy Fortune500, czy małą firmą, która dopiero zaczyna, nie potrzebujesz ogromnego budżetu, aby reklamować się na Facebooku. W rzeczywistości marketerzy mogą zacząć dostrzegać wyniki stosunkowo szybko, gdy budżet jest ustalony, a wszystkie cele są jasno określone. Facebook Ads sprawdził się zarówno w przypadku firm B2C, jak i B2B, prowadząc do ogromnych sukcesów w ich wynikach marketingowych po reklamie na Facebooku.

Reklama stworzona przez daną firmę na Facebooku, która pojawia się internautom Facebooka spowodowana jest aktywnością użytkownika, informacji ogólnych i profilowych, informacji o posługiwaniu się urządzeniem i działalności poza Facebookiem. Każdy reklamodawca jest inny, dlatego konieczne jest zrozumienie celu reklamowego – celu, który chcesz osiągnąć za pomocą konkretnej kampanii reklamowej. Marketingi i przedsiębiorstwa muszą mieć pewność, że są one wykazujące rzeczą prawy do OSOBY PRAWO przy właściwym czasie.

Kreując reklamę warto wiedzieć, że mocniejszy przekaz daje wiele więcej więcej niż tylko prezentacja produktu. Silny przekaz tworzy więź i sympatię z Twoim klientem a także jeśli Twoja reklama będzie dobra. Pamiętaj, aby zademonstrować, w jaki sposób Twój produkt lub usługa może pomóc osiągnąć ich cele, rozwiązać ich problemy i ułatwić im życie. Korzystając z systemu Facebooks, zapewnia firmom możliwość przetestowania różnych kanałów i opcji kierowania, aby znaleźć najbardziej opłacalny sposób na zwiększenie sprzedaży.

 

Napisz w czym możemy Ci pomóc:


Wiemy Czym jest skuteczność

Budujemy Kampanie na Facebooku, które Przynoszą Rezultaty

Facebook jest jak dotąd największą siecią społecznościową, z 2 miliardami aktywnych użytkowników dziennie. Jest to również najtańszy sposób na zwiększenie ekspozycji na potencjalnych klientów, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla małych firm. Nasz zespół ekspertów ds. reklamy na Facebooku dba o to, aby Twoje reklamy były wyświetlane odpowiednim odbiorcom we właściwym czasie, co pomaga zwiększyć konwersje i generować sprzedaż.

reklama Facebook
01
01
Więcej niż wyszukiwraka Google

Dzięki 2 miliardom ludzi na platformie Facebook może łączyć to, co wiemy o ludziach, z tym, co firmy wiedzą o swoich najcenniejszych dotychczasowych klientach — w ich witrynie internetowej, aplikacjach lub sklepach.

02
02
Przyciągaj uwagę i pobudzaj do działania

Ludzie oczekują teraz angażujących i bezproblemowych doświadczeń na urządzeniach mobilnych, zwłaszcza podczas łączenia się z firmą. Formaty reklam Facebooka zostały stworzone z myślą o urządzeniach mobilnych.

03
03
Reklamy produktów i usług na Facebooku

Odnoszące sukcesy firmy wiedzą, że podróż konsumencka zbytnio się zmieniła, aby czekać, aż ludzie do nich przyjdą. Teraz, dzięki dynamicznym reklamom Facebooka, produkty znajdują ludzi, zanim ludzie znajdą produkty.

04
04
Zwiększ sprzedaż online

Nie ma wątpliwości, że smartphone odgrywa kluczową rolę w decyzjach zakupowych — 45% wszystkich ścieżek zakupowych obejmuje krok mobilny. Reklamy dynamiczne i reklamy leadów, mają na celu zwiększenie sprzedaży z urządzeń mobilnych.

Zarządzanie Mediami Społecznościowymi

Oferujemy miesięczne i odnawialne pakiety zarządzania mediami społecznościowymi, a także niestandardowe usługi wyceniane na prawie wszystko, czego możesz potrzebować w marketingu na Facebooku. Możemy budować Twoje profile społecznościowe od podstaw, co obejmuje konfigurowanie ról na stronie, tworzenie kopii Twojej strony biznesowej, dostosowywanie powiadomień, organizowanie kart stron, pomaganie w promowaniu Twojej strony w witrynie i wiele więcej.

Alternatywnie możemy zoptymalizować Twoją obecną obecność na Facebooku poprzez:

 • Wyznaczanie celów strategicznych.
 • Udoskonalanie grupy docelowej dzięki Audience Insights i innym narzędziom.
 • Optymalizacja kopii strony biznesowej.
 • Dokonywanie zaleceń dotyczących tego, jakie informacje należy dodać do stron z informacjami.
 • Umieszczanie wezwań do działania na swojej stronie biznesowej.
 • Pomagamy budować bazę obserwujących.
 • Tworzenie harmonogramu księgowań.
 • Publikowanie treści w mediach społecznościowych, takich jak historie, linki, pytania, zdjęcia, filmy i nie tylko.
 • Angażowanie innych marek, aby pomóc rozszerzyć swoją obecność w sieci.
 • Odpowiadanie na komentarze.
 • Wiele więcej.

Optymalizacja Kampanii Facebook ADS

Chociaż ważne jest przyciągnięcie docelowych odbiorców, musisz także tworzyć skuteczne kampanie reklamowe. Innymi słowy, musisz mega testować swoje reklamy. To nie kończy się tylko na Twoich reklamach. Musisz również upewnić się, że Twoje strony docelowe są zoptymalizowane, aby można było osiągnąć maksymalną liczbę kliknięć. Aby Twoje kampanie na Facebooku były opłacalne, identyfikujemy, co przyciąga Twoją publiczność, za pomocą strategicznych metod testowania i analiz.

Facebook daje Ci wiele sposobów na usprawnienie reklam. Podobnie jak większość podstawowych strategii, możesz osiągnąć świetne wyniki, identyfikując grupę docelową według wieku, płci, zawodu lub innych zainteresowań. Jednak aby zmaksymalizować swoje kampanie na Facebooku, chciałbyś dostosować grupę docelową do tych użytkowników, którzy przyniosą największe przychody dla Twojej firmy. Reklama na Facebooku pozwala zmaksymalizować wydatki marketingowe. To także świetna metoda na przyciągnięcie nowego ruchu, który ma możliwość konwersji do nowych perspektyw.

Dzięki tak dużej platformie Facebook daje Ci możliwość umieszczania reklam przed docelowymi odbiorcami, gdy są gotowi kupić Twój produkt lub usługę. Reklamy na Facebooku są skierowane do odbiorców wysoko w lejku sprzedaży, w przeciwieństwie do Google Adwords i innych metod reklamy online, które są bardziej skuteczne na dalszych etapach lejka sprzedaży. Reklamy na Facebooku dają możliwość ponownego kierowania do potencjalnych klientów, którzy odwiedzili Twoją witrynę lub obejrzeli Twój najnowszy post na YouTube, a nawet polubił post lub historię na Facebooku lub Instagramie.

Specjalizacja: Reklama na Facebooku

Mamy 10 lat doświadczenia w pracy na Platformie Reklamowej Facebooka od wczesnych dni produktów reklamowych do dzisiejszego zaawansowanego etapu.

Zwiększaj sprzedaż, zapytania i rejestracje

Dzięki zaawansowanym możliwościom targetowania docieramy do ludzi we właściwym czasie, we właściwym miejscu z odpowiednim komunikatem, aby zapewnić klientom pozytywne wyniki ROI.

Pokonaj konkurentów

Zdobądź wcześnie, zdobywaj okazje tam, gdzie twoi konkurenci są leniwi i kieruj się na tych, którzy robią zakupy u konkurencji.

Zwiększenie świadomości

Dzięki reklamom ze zdjęciami, filmami i relacjami istnieje ogromna szansa na skuteczną interakcję z osobami, które nie są świadome Twojego produktu lub usługi.

Znajdź nowych klientów

Masz już istniejącą bazę klientów? Reklama na Facebooku może być najskuteczniejszą opcją, która pomoże Ci rozszerzyć działalność na nowe lokalizacje i terytoria.

Zwiększ obserwację

Pomagamy klientom budować grono tych, którzy faktycznie są bezpośrednio zainteresowani produktami lub usługami naszych klientów, aby w przyszłości uzyskać możliwości generowania przychodów.

Remarketing

Personalizujemy i dopasowujemy reklamy do tych, którzy wyrazili zainteresowanie Twoim produktem (remarketing dynamiczny) lub usługą, aby pomóc w realizacji sprzedaży lub pożądanego rezultatu.

Jak to Działa?

Kompleksowa usługa, która zazwyczaj zaczyna przynosić wyniki w ciągu pierwszych 30 dni od wprowadzenia na rynek.
 
Badania

Zagłębiamy się w Twój biznes, dotychczasową działalność, cele i cele ogólne. Po zakończeniu opracowaliśmy strategię reklamową na Facebooku i Instagramie, aby uzyskać maksymalny efekt.

Początek

Konfigurujemy, budujemy, projektujemy, piszemy kopie i zarządzamy kampaniami, w pełni śledzonymi – z możliwością śledzenia co do grosza. Zbudujemy również dla Ciebie skuteczne, responsywne strony docelowe.

Optymalizacja i skalowanie

W miarę napływu danych stale optymalizujemy i skalujemy kampanie, aby osiągnąć długoterminowy sukces.

Raportowanie przez ludzi

Spędzamy z Tobą czas dzięki podejściu konsultacyjnemu, aby przejrzeć raporty, pomagając Ci zrozumieć, co oznaczają statystyki i gdzie leżą dalsze możliwości.

Agencja Reklamowa Facebook ADS

Facebook to wciąż wielka sprawa. Ma ponad dwa miliardy użytkowników na całym świecie! Stał się również fantastyczną platformą dla firm i marek reklamowych. Możesz korzystać z sieci społecznościowej, aby łączyć się z klientami, nawiązywać kontakty z innymi firmami, a nawet sprzedawać produkty. Ale czy kiedykolwiek próbowałeś wcześniej strategii reklamowej na Facebooku? Jako ekspert, agencja reklamowa Facebooka we Wrocławiu, ViralMedia pragnie pokazać wszystkim naszym klientom, jak dużą różnicę mogą mieć reklamy na Facebooku w ich ruchu i przychodach.

Skonfigurowanie reklamy na Facebooku jest łatwe. Jednak zarządzanie kilkoma naraz nie jest takie proste! Ponadto – czy masz na myśli jasną strategię reklamową na Facebooku? Jak podchodzisz do publiczności? Czy masz czas i pieniądze na wydawanie reklam, które po prostu nie działają? Prawdopodobnie nie!

Reklamy na Facebooku docierają do milionów ludzi, którzy chcą połączyć się z Twoją marką. Rozumiemy, że usługi reklamowe Facebooka są tak samo istotne, jak kampanie PPC w wyszukiwarkach w ViralMedia.

Sieci społecznościowe są pełne ludzi! Dzięki temu masz nieskończony potencjał dotarcia do klientów, którzy chcą zainwestować w Twoje produkty i usługi. Możesz stracić ogromne przychody! Czy warto unikać tej szansy?

 

Konsultacje Facebook

Kampanie reklamowe na Facebooku nie muszą być skomplikowane! Wstawanie i uruchamianie reklam na Facebooku może wydawać się łatwe. Będą jednak potrzebować dużo twojego „czasu i uwagi”. Dlatego powinieneś rozważyć, aby doświadczony profesjonalista przejął za Ciebie stery. Nie tylko będziemy zarządzać Twoimi kampaniami za Ciebie, ale również możemy je dostroić. Jeśli jedna strategia nie przyciąga odwiedzających i klientów, których potrzebujesz, kolejne miliony mogą działać lepiej.

Zespół reklamowy ViralMedia na Facebooku pracuje z najlepszymi narzędziami, aby tworzyć najlepsze reklamy. Dokładnie przyglądamy się, czego potrzebujesz, komu proponujesz i dlaczego. Przeprowadzimy również wiele badań nad tym, w jaki sposób Twoi konkurenci również korzystają z reklam na Facebooku. Optymalizacja reklam na Facebooku polega na używaniu właściwych słów, atrakcyjności wizualnej i kierowaniu do odpowiednich odbiorców.

Jak możesz sobie wyobrazić, opracowanie najlepszych strategii marketingowych na Facebooku zajmuje dużo czasu. Nie zawsze tak jest, ale warto pomyśleć o podejściu długoterminowym. W ViralMedia chcemy pracować nad zbudowaniem dla Ciebie trwałej maszyny do kierowania ruchem ulicznym. W końcu powinieneś być w stanie bez namysłu przyciągnąć ludzi z Facebooka do swojej firmy!

Faktem jest, że Facebook raczej nie zniknie w najbliższym czasie. Spędziliśmy lata doskonaląc nasze umiejętności i używając najlepszych narzędzi. Wiemy, co sprawia, że Facebook działa, dlatego jesteśmy pewni, że pomożemy Ci wykorzystać platformę i jej silnik reklamowy na Twoją korzyść. Z miesiąca na miesiąc możesz podkręcać i zmieniać swoje reklamy. Jeśli chcesz, będziemy nawet całkowicie zarządzać Twoimi stronami i profilem na Facebooku!