TikTok Ads

Usługi reklamowe TikTok to kolejny sposób na reklamowanie swoich produktów i usług online. Nie musisz się martwić o brak odbiorców z tej platformy, ponieważ wielu użytkowników TikTok korzysta z aplikacji każdego dnia.
TikTok Advertising to jeden z zabawnych sposobów na promowanie swoich produktów i usług. Ponieważ zwiększy to Twoją kreatywność, w miarę upływu czasu łatwiej będzie Ci tworzyć te zabawne reklamy wideo. Jeśli chcesz zainwestować w przyszłość swojej firmy, możesz już teraz otrzymać bezpłatną wycenę. Nie czekaj zbyt długo, bo Twój konkurent może dostać się do TikTok Ads przed Tobą.

Zwiększaj ruch

Możesz skorzystać z TikTok Ads, ponieważ mają kilka formularzy, z których możesz korzystać. Pozwoli Ci to lepiej dotrzeć do odbiorców wokół aplikacji. Istnieją dwie znane formy, takie jak In-Feed Video i Brand Takeover.

Wideo w kanale
Reklamy TikTok będą wyświetlane w natywnym kanale informacyjnym znajdującym się na stronie Dla Ciebie.

Przejęcie marki


Ten formularz reklamy zajmie całą stronę aplikacji, gdy użytkownik TikTok otworzy swoją aplikację. Trwa kilka sekund i przechodzi w reklamy In-Feed Video. Nie musisz marnować okazji, by dotrzeć do tak ogromnej publiczności. Zamiast tego możesz użyć reklam TikTok. W ten sposób możesz dotknąć ogromnej liczby odbiorców, a także dobrze się bawić, tworząc reklamy dla swojej firmy i udostępniając je w TikTok.

Spraw, aby Twoja marka była bardziej osobista


Reklamy TikTok mogą nadać Twojej firmie obraz, który może dotrzeć do odbiorców na bardziej osobistym poziomie. To najlepszy sposób, aby ludzie zobaczyli Twoje produkty lub usługi i zostali rozpoznani. Ponieważ TikTok ma ogromną liczbę użytkowników, możesz mieć pewność, że możesz do nich dotrzeć w jak najkrótszym czasie. To nie jest formalne, ale prawdziwe. TikTok Ads pomoże Ci stworzyć zabawne i zabawne reklamy. To najlepszy sposób na dotarcie do użytkowników tej aplikacji, ponieważ nie lubią oni oglądać treści formalnych lub surowych. Masz szansę po prostu stworzyć wciągające, ale mnóstwo zabawnych krótkich filmów, które również Ci się spodobają. Jeśli chcesz, są zaangażowani w Twoje reklamy, musisz ich zabawiać.

Łatwo łącz się ze swoimi odbiorcami


TikTok Ads pomoże odbiorcom szybko połączyć się z Tobą. Ponieważ możesz mieć tę reklamę, gdy otworzą swoją aplikację, widzą już, co masz do zaoferowania. Jeśli ta konkretna osoba potrzebuje Twojego produktu, przejdzie do Twojej witryny i kupi Twój produkt. Nie muszą mieć trudności z szukaniem Twojej firmy, ponieważ mogą po prostu klikać Twoje reklamy.

Możesz zmienić przeznaczenie treści


Ogólnie rzecz biorąc, filmy TikTok trwają około 15 sekund. Oznacza to, że możesz go używać do innych narzędzi marketingowych, które posiadasz. Możesz go używać do marketingu e-mailowego lub innych kampanii w mediach społecznościowych. Łatwo jest zmienić jego przeznaczenie i zaoszczędzisz więcej czasu, po prostu używając swoich reklam TikTok na innych platformach marketingowych. Ponieważ stworzenie dobrego filmu i wymyślenie błyskotliwego pomysłu nie jest takie proste, możesz używać tych samych treści tylko w innych kampaniach.

We get results

Social Media Marketing & Management Services

With a custom social media marketing service plan, your business can start building brand awareness, as well as generating revenue from social media platforms like Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram, and more.

01
01
Improve SEO Rankings with Social

Top ranking sites consistently use social media to encourage and improve upon their search visibility.

02
02
Our Writers are US Based Professionals

Many affordable social management companies outsource the writing to foreign countries. We don’t!

03
03
Extra Promotion & Syndication Options

Our pro and enterprise plans offer community management message forwarding and audience boost features.

04
04
No Long-Term Contracts

You can cancel your social marketing plan at any time. There are no long-term contracts required to get started!

Social Marketing Plans

Flexible Pricing Plans

We have experience working with large and small businesses and are ready to
develop a targeted strategy and plan that’s just right for you.
Basic
Basic

$ 59.99

Monthly Package

 • 5 posts per month
 • 2 social platforms included
 • Profile creation and/or review
 • SEO coordination
 • Integrated hashtag strategy
 • No long-term contracts
Essential
Essential

$ 89.99

Monthly Package

 • 10 posts per month
 • 3 social platforms included
 • Everything in Basic
 • Optimized posting times
 • Call-to-action posts
 • Dedicated writer
Growth
Growth

$ 169.99

Monthly Package

 • 20 posts per month
 • 4 social platforms included
 • Everything in Essential
 • Authoritative link earning
 • Advanced profile setup
 • xtended distribution
real testimonials

What They
Say About Our
Company?

Taylor Green
Onum has increased our traffic, keywords, and conversion. We’ve enjoyed working with them and consider them a strategic business partner.
Taylor Green
Client of Company
Emilia Clarke
I should be incapable of drawing a single stroke at the present moment; and yet I feel that I never was a greater artist than now.
Emilia Clarke
Designer
Maria Kloop
Onum has increased our traffic, keywords, and conversion. We’ve enjoyed working with them and consider them a strategic business partner.
Maria Kloop
Developer

Tytuł H2

Możesz się wyróżnić


Reklamowanie swojej firmy w TikTok może pozwolić ci dać innym członkom smakołyk. Są przyzwyczajeni do tańczenia nastolatków na platformie, a dodanie reklamy sprawi, że się wyróżnisz. Nie musisz robić tego samego od czasu prowadzenia firmy. Ale sprawi, że użytkownicy zaangażowani w Twoje reklamy będą lepsi. Widząc swoją reklamę, która różni się od zwykłych filmów, zapewnisz im różnorodność i zapamiętasz ją.

Użytkownicy TikTok są ciekawi


Reklamy TikTok będą wyświetlane na platformie Twojej grupy docelowej. Ponieważ większość użytkowników jest młoda i ciekawa, masz większe szanse na uzyskanie kliknięć i przyciągnięcie ich do Twojej witryny. Im większy ruch uzyskasz z TikTok, tym lepsze opcje konwersji. Lubią dzielić się ekscytującymi rzeczami ze swoimi przyjaciółmi, dzięki czemu możesz zyskać nowe grupy odbiorców z oryginalnych reklam.Sprawia to, że ​​Twoja firma jest warta opublikowania. Istnieje wiele różnych typów ludzi z TikTok. Jeśli masz kreatywną reklamę wideo, możesz nawet trafić do wiadomości. Możesz także nawiązać kontakt z influencerami i pozwolić im udostępniać reklamy, ponieważ mogą one zwiększyć sprzedaż w Twojej firmie. Po prostu upewnij się, że łączysz się z odpowiednimi osobami w TikTok, a Twoje reklamy będą miały bardzo długą drogę. Reklamy TikTok sprawią, że Twoja marka stanie się bardziej popularna.

Wejdź we właściwą pozycję


TikTok Ads pomoże Ci zostać liderem swojej branży. Wyobraź sobie, że wejdziesz na tę platformę marketingową przed kimkolwiek, kto ma taki sam pomysł na biznes jak Ty. Możesz mieć autorytet, a Twojej marce zaufa więcej osób niż innych. Widoczność Twojej marki jest niezbędna, jeśli chcesz, aby Twoja firma znalazła się na właściwej pozycji.

Będziesz miał przewagę


Korzystanie z TikTok Ads zapewni Ci przewagę w tej samej kategorii biznesowej. Oznacza to, że Twoja marka może zostać rozpoznana i stać się liderem marki. Możesz sprawić, że Twoja firma będzie rosła szybciej w porównaniu z tymi, którzy się nie reklamują i wykorzystaj moc reklam TikTok.

Przygotuj swoją biznesową przyszłość


TikTok ma młodszą społeczność, ale to nie znaczy, że nie będziesz na nich zarabiać. Ponieważ i tak mogą poprosić rodziców, aby kupili to, co zobaczyli z Twoich reklam, a ponadto wiedzą już o Twojej firmie, aby w przyszłości mogli po prostu kupować od Ciebie z własnej kieszeni. W końcu będą mieli swoją siłę nabywczą, a Ty sprawisz, że będą Twoimi klientami w przyszłości, jeśli nie dzisiaj.